Maneater

900,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1399
توسعه دهنده ها : Tripwire Interactive, Blindside Interactive
ناشر ها : Tripwire Interactive, Deep Silver, Koch Media
ژانر: Fighting game, Action role-playing game, Nonlinear gameplay
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5, Nintendo Switch, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Maneater شما را در نقش کوسه ای بزرگ و درنده قرار می دهد که در دریایی بزرگ برای خودش شنا می کند و موجودات دیگر را تکه پاره می کند؛ یک زندگی کاملاً عادی برای یک کوسه! اما جریان اصلی از آنجایی شروع می شود که یک شکارچی کوسه، شما را شکار و شکمتان را پاره می کند. معلوم می شود این کوسه ی مادر که بازی شما را در نقش آن قرار داده بود، باردار بوده و پس از پاره کردن شکمش، بچه کوسه بیرون می آید و دست شکارچی را می کَنَد و به دریا بر می گردد. پس از آن، شما کنترل این بچه کوسه را بر عهده می گیرید که می خواهد انتقام مادرش را از شکارچی بگیرد.

Maneater review: The best shark game... ever? - Polygon

 

مأموریت‌های بازی Maneater به چند دسته ازجمله بلعیدن ماهی‌ها، بلعیدن انسان‌ها و خوردن یک‌گونه جانوری دیگری خلاصه می‌شود. کل مراحل بازی یک چرخه تکراری دارند که اتفاقات بامزه‌ای در طی انجام آن‌ها رخ می‌دهد. سیستم پیشرفت در بازی به‌خوبی طراحی‌شده است و شما ابتدا کنترل یک بچه کوسه را بر عهده‌دارید که باید با خوردن غذا و به دست آوردن انرژی، بزرگ و بزرگ‌تر شوید تا در آخر هیچ حریفی برای شما نه در دریا و نه در خشکی پیدا نشود. فکر نکنید همین‌طور می‌توانید انسان‌های بی‌گناه را بخورد و فرار کنید، یک سیستم دستگیری مشابه GTA وجود دارد که کار شمارا سخت خواهد کرد. درصورتی‌که به درجه خاصی برسید، شکارچی کوسه به دنبال شما خواهد آمد و روزتان را سیاه خواهد کرد.

 

Maneater Review | The Indie Game Website

در کل Maneater نه یک شاهکار است، نه یک بازی عادی. یک بازی خاص و سرگرم کننده است که می تواند یک تجربه ی متفاوت در کارنامه ی گیمری شما باشد. اگر از ایده ی قرار گرفتن در نقش یک کوسه خوشتان می آید، از آن لذت خواهید برد.

Region

,

900,000 تومان
( 0 نظر )