L.O.L Surprise! B.B.s Born To Travel

1,060,000 تومان

برند:


تاریخ انتشار : 15 مهر1401
توسعه دهنده: Xaloc Studios
ناشر: Outright Games
ژانر: خانوادگی/کودکان
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

طرفداران عروسک‌های L.O.L. بی‌صبرانه منتظر خریدن عروسک‌های مورد علاقه‌شان هستند و شما باید رویاهای آن‌ها را به حقیقت تبدیل کنید. کاراکتر خود را از بین عروسک‌های محبوب L.O.L. انتخاب کنید و عروسک‌های مختلف را جمع آوری و تزئین کنید و در فروشگاه بفروشید. بازی L.O.L. Surprise! B.B.s Born to Travel برای تمام سنین مناسب است و می‌توانید رویای عروسک سازی خود را واقعیت ببخشید. با پایان هر مرحله، عروسک‌های جدید دریافت کنید و آن‌ها را در شوها و کنسرت‌های مختلف به نمایش بگذارید. بازی L.O.L. Surprise دارای ۳۰ مرحله است و می‌توانید آن را به صورت دو الی چهار نفره نیز بازی کنید.

L.O.L. Surprise! B.B.s BORN TO TRAVEL™ | Nintendo Switch games | Games | Nintendo

در بازی L.O.L. Surprise! می‌توانید در نقش عروسک L.O.L. مورد علاقه خود بازی کنید و او را به شکل دلخواه خود تزئین کنید.بازی L.O.L. Surprise! دارای سه مرحله در محل‌های شناخته شده از دنیای L.O.L از جمله نیو فب سیتی، کوئین آیلند و نیان دزرت است. شما می‌توانید عروسک‌های خود را به نمایش بگذارید و می‌توانید بازی را به صورت دو الی چهار نفره آفلاین نیز بازی کنید.

L.O.L. SURPRISE! B.B.s Born to Travel - Xbox Series X

در بازی L.O.L. Surprise! وظیفه شما و دوستان‌تان این است که با همکاری، فروشگاه L.O.L. را مدیریت کنید، عروسک‌های مختلف بسازید و سفارش‌های مشتریان خود را تحویل دهید.

L.O.L. Surprise! B.B.s BORN TO TRAVEL™ on Steam

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “L.O.L Surprise! B.B.s Born To Travel”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,060,000 تومان
( 0 نظر )