KeyWe

1,300,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1399
توسعه دهنده: Stonewheat & Sons
ناشر: Sold-Out Software
ژانر: Puzzle Video Game, Indie game, Action game
پلتفرم ها: Microsoft Windows PlayStation 4, PlayStation 5,Xbox Series X and Series S, Nintendo Switch, Macintosh operating systems, Xbox One
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

KeyWe یک بازی ویدئویی در سبک معمایی است که توسط شرکت Stonewheat & Sons توسعه یافته و به وسیله Sold Out در آگوست 2021 منتشر شده است. در این بازی شما در نقش دو شخصیت با نام های جف (Jeff) و دبرا (Debra) به بازی خواهید پرداخت و باید ماموریت های متنوعی را انجام دهید. این دو شخصیت در واقع پرنده ای به نام کی وی هستند که در اداره پست کار می کنند و وظیفه رساندن بسته ها به مردم را دارند. اداره ای که در آن کار می کنید دارای اتاق‌های مختلفی است و ابزارهایی را می‌توانید از آن‌جا پیدا کنید. در گیم پلی بازی “کی وی” شما باید با استفاده از اهرم‌ها، زنگ‌ها، دکمه‌ها و … پرش کنید و از موانع عبور کرده و نامه ها و بسته ها را به موقع به مقصد برسانید.

Stonewheat & Sons | Rock Paper Shotgun

اداره پست دارای اتاق‌های مختلفی است و ابزارهایی را می‌توانید از آن‌جا پیدا کنید. از همکار خود گرفته و هنگام ارسال نامه‌ها به شرایط آب و هوایی هم توجه کنید. ابزارهای جدیدی همراه با قابلیت سفارشی سازی هم خواهید داشت که کار را برای شما ساده‌تر خواهد کرد. شما باید مکاتبه‌هایی را هم با اداره پست‌های دیگر داشته باشید و پیام‌هایی را برای جریان دادن به نامه‌ها ارسال کنید. می‌توانید کنترل سرویس اداره پست را به‌تنهایی به‌دست بگیرید و حتما هم نیازی به بودن پرنده دوم در ماجرا نخواهد بود. به میزهای اداره پست رفته و اسناد را بررسی کنید.

سبک و سیاق بازی مانند عناوین پلتفرمر معما محور بوده و شما باید به‌تنهایی یا در سبک Co-op، ابتدا با پریدن روی دکمه‌های ماشین تایپ، پیام اصلی را بنویسید و پس از کامل شدن آن‌ها، دکمه ارسال را فشار دهید. کل محیط بازی در درون اتاق نامه‌ها جریان داشته و هر مرحله، اتاقی متفاوت با چالش‌هایی جدید و سخت را برای شما آماده کرده است. گیم پلی به حل کردن معماهایی که همگی در مورد نامه‌ها هستند خلاصه‌شده و سبک و سیاق کارتونی گرافیک نیز، باعث می‌شود لحظات شما در قدم‌های این پرنده‌های بامزه به‌شدت سرگرم‌کننده شود.

اگر می‌خواهید به یک پرنده نامه‌بر تبدیل شوید، KeyWe گزینه مناسبی است زیرا تعداد زیادی معما را در قالب نامه برای شما آماده کرده تا در دنیای فانتزی‌اش غرق شوید و در کنار یکی از دوستان خود، از گیم پلی پلتفرمر آن لذت ببرید.

Region

,

1,300,000 تومان
( 0 نظر )