Kena: Bridge of Spirits – Deluxe Edition

1,550,000 تومان


تاریخ انتشار : 2 شهریور 1400
توسعه دهنده: Ember Lab, Ember Lab, LLC
ناشر: Ember Lab, Ember Lab, LLC
ژانر: Shooter Video Game, Action-adventure game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 10 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

در جریان نمایش بازی‌های پلی استیشن 5 توسط سونی، یکی از آثاری که توانست نظرات را به خود جلب کند بازی Kena: Bridge of Spirits بود؛ اثری خوش آب و رنگ که توسط استودیو امبر لب (Embar Lab) تولید می‌شود و اولین بازی ویدیویی آن‌ها خواهد بود؛ استودیوی مستقلی که تنها ۱۴ عضو ثابت دارد و بازی Kena می‌تواند در صورت موفقیت آن‌ها را خیلی زود به جایگاهی مناسب برساند.

اطلاعات جدید پیرامون بازی Kena: Bridge of Spirits و پاسخ به بعضی پرسش‌ها

کینا و چوب دستی او در بازی Kena: Bridge of Spirits

Kena یک بازی اکشن ماجراجویانه داستانی است که انیمیشن‌های سه بعدی را با یک اتمسفر غنی و فانتزی ترکیب کرده است. در این آی‌پی جدید، شما در نقش Kena بازی خواهید کرد که در حال تلاش برای بازگرداندن تعادل به روستای خود است. در این راه شما با دوستان مختلفی مانند Rot آشنا خواهید تا در شکست‌دادن دشمنان به شما کمک کنند. Kena میتواند عمق دوستی خود با Rot را افزایش دهد و قابلیت‌های جدید را برای او باز کند.

یکی از موجودات سیاه رنگ کوچک و بامزه بازی Kena Bridge of Spirits با چشمان درشت خود و کلاه روباه

شما در بازی Kena: Bridge of Spirits باید هدایت زنی جوان به نام Kena را به دست گرفته و در مناطق کوهستانی به ماجراجویی بپردازید. این شخصیت از مهارت‌های بی‌شماری برخوردار است که در زمان نبردها و حل معماها می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. کاراکترهای دیگری هم هستند که Kena را در این مسیر یاری می‌کنند. همین داستان و ماجراجویی با فرنچایزهای گفته شده شباهت دارند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این سری بازی‌ها هستید، Kena: Bridge of Spirits نیز انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

بازی Kena: Bridge Of Spirits و کنا مقابل موجود پلید آلوده کننده جنگل


Region

,

1,550,000 تومان
( 0 نظر )