Judgment

1,050,000 تومان

تاریخ انتشار : 4 تیر 1398
توسعه دهنده: Ryu Ga Gotoku Studio
ناشر: Sega
ژانر: اکشن-ماجراجویی
پلتفرم ها: PlayStation 4
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Judgment یک بازی ویدیویی به سبک اکشن ماجراجویی است که توسط Ryu Ga Gotoku Studio توسعه یافته و توسط Sega برای پلتفورم PlayStation 4 منتشر شده است.

این بازی که اسپینافی از سری Yakuza است که با به پایان رسیدن ماجراهای «کازوما»، قهرمان جدیدی معرفی می شود که در فضایی متفاوت به نقش آفرینی می پردازد.

بازی Judgment داستان وکیل جوان موفقی به نام «تاکایوکی یاگامی» را روایت می‌کند که پس از موفقیت از نجات موکل متهم به قتل خود از حکم اعدام، به شدت مشهور شده و همه به دنبال آن هستند که پرونده‌ آن ‌ها توسط یاگامی دفاع شود.

در همین حین موکل پرونده‌ ای که باعث شهرت یاگامی شده است، دست به قتل نامزد خود می ‌زند و مشخص می ‌شود که او واقعا قاتل بوده و تشخیص یاگامی در مورد بی ‌گناهی او، اشتباه بوده است.

در اینجای داستان شما با فلش ‌فوروارد به 3 سال بعد می روید که یاگامی به دلیل عدم اعتماد به توانایی قضاوت خود، وکالت را کنار گذاشته و به عنوان یک کارآگاه خصوصی مشغول به کار است.

در این شغل جدید فردی به نام «ماساهارو کایتو» او را همراهی می‌ کند که دوست قدیمی او و همچنین یک یاکوزای اخراج شده است. شهر «کاموروچو» که فرشته نجات خود، یعنی کازوما را دو سال پیش از دست داد، حالا درگیر ماجرای یک قاتل زنجیره ‌ای ملقب موش کور و دسته ‌ای جوانان بزهکار است و یاگامی هم به واسطه پرونده ‌های خود، در میانه این ماجراها قرار می‌ گیرد.

در بازی Judgment مثل همیشه شما فکر می کنید که با یک ماجرای جنایی سر راست رو به رو هستید، اما در واقع پشت پرده داستان، توطئه ها و دسیسه هایی است که شما را شگفت زده می کند.

Region

, ,

1,050,000 تومان
( 0 نظر )