Hunting Simulator 2

830,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 5 تیر 1399
توسعه دهنده: Neopica
ناشر: Nacon
ژانر: اکشن ، شبیه ساز ، ورزشی ، ماجراجویی ، استراتژی ورزشی
پلتفرم ها: PS5 , PS4 , Xbox Series X , Seris S, Xbox One, Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

در بازی Hunting Simulator 2 می‌توانید به وسیله‌ی سگ شکاری و سلاح‌های گرم و سردی که در اختیار دارید، موجودات مختلف را شکار کرده و پول خوبی از این طریق به جیب بزنید. همچنین می‌توانید برخی حیوانات را نوش جان کرده و برای ادامه‌ی راهتان انرژی خوبی کسب کنید. از امکانات جالب بازی می‌توان به وجود چند نقشه‌ی مجزا همچون کویر Texan و جنگل Colorado اشاره کرد که در آن‌ها می‌توانید بیش از ۳۳ گونه‌ی جانوری را مشاهده کنید. ضمنا بیش از ۱۶۰ آیتم نظیر سلاح‌ها، لوازم و لباس‌های متنوع در بازی وجود دارند که برگزیدن هر یک از آن‌ها می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد.

Hunting Simulator 2 review -- Take the shotبیش از ۳۳گونه متعدد جانوری در این بازی شبیه‌سازی شده‌اند که از صحرای Texan تا جنگل‌های Colorado و اروپا را در خود جای داده است. بیش از ۱۶۰ اسلحه لایسنس‌شده و رسمی در این بازی شبیه‌سازی شده که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کرده و تجهیزات مناسب و آیتم‌های لباس را نیز برای خود انتخاب کنید. این بازی فاقد هر گونه حالت آنلاین و چندنفره است و همه چیز در آن به صورت انفرادی و بدون اتصال به اینترنت صورت می‌گیرد.

Hunting Simulator 2 preview -- Gunsight-seeing

نکته‌ی جالب دیگری که در مورد بازی Hunting Simulator 2 وجود دارد، تنوع بالای تجهیزات و اسلحه‌های مختلف است. شما می‌توانید از میان ۱۶۰ آیتم مختلف، اسلحه و لباس مورعلاقه‌ی خود را انتخاب کنید که با توجه به برندهای دنیای واقعی مانند Browning، Winchester و Bushnell طراحی شده‌اند.

سگ همراه شما یکی از اجزای مهم بازی Hunting Simulator 2 است که تاثیر زیادی بر روند و نحوه‌ی شکار می‌گذارد. سگ‌های موجود در دنیای این بازی به سه نژاد مختلف Labrador Retriever، German Shorthaired Pointer و Beagle تقسیم می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. وظیفه‌ی اصلی سگ‌ها در Hunting Simulator 2، دنبال کردن بوی شکارها و مشخص کردن مکان‌ آن‌ها است که به طور هر چه واقع گرایانه‌تری انجام می‌شود.

Hunting Simulator 2 - PS4 Review - PlayStation Country

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Hunting Simulator 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

830,000 تومان
( 0 نظر )