Hot Wheels Unleashed

1,200,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 5 مهر 1400
توسعه دهنده: Milestone
ناشرMilestone
ژانر: Racing Video Game, Action game, Racing
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

در سری بازی‌های اتومبیل‌رانی، یکی از نام‌های قدیمی و آشنا Hot Wheels بوده که لوگوی معروف آن برای بسیاری یادآور خاطرات نوستالژیک و جذاب بوده است. این بازی سبک آرکید اتومبیل‌رانی را به سطح جدیدی برد و به دلیل مسابقات هیجان‌انگیزی که در پیست‌های متفاوت و تخیلی به خورد بازیکنان می‌داد، به محبوبیت نسبی بالایی رسید. بازی Hot Wheels Unleashed از استودیو Milestone عنوانی جدید در این سری بوده که با گرافیکی امروزی و مدرن، آماده است تا بار دیگر دل طرفداران بی‌شمارش را به دست آورد.

بازی Hot Wheels Unleashed با داشتن مسیرهای مسابقه‌ای دیدنی و نفس‌گیر، وظیفه جمع‌آوری بهترین ماشین‌ها را به شما داده است و می‌توانید با کمک گرفتن از خودروهای برند و پرسرعت، شانس بالایی برای پیروزی خود فراهم کنید. بازی همیشه شما را در شرایط عالی قرار داده و کمک می‌کند که بهترین مسابقات را از خود به نمایش گذارید. می‌توانید مهارت‌های قبلی خود را با تجربه مسابقات زیاد توسعه داده و وارد لول‌های بعدی شوید. حتی می‌توانید رقابت را با دوستان خود تجربه کرده و برای سرگرمی تمام عیار آماده شوید. همه چیز در مسابقات آفلاین خلاصه نشده است و می‌توانید چالش‌های بیشتری را هم در بازی تجربه کنید.

در این بازی مهارت های خود را با رقابت در مسابقات فوق العاده اثبات کنید و برای سرگرمی های مختلف آماده شوید. تقویت کننده ماشین را شارژ کنید و خود را به حلقه های دیدنی راه اندازی کنید. اما مراقب باشید که اگر بیش از حد آهسته برانید گرانش کار خود را انجام می دهد. هرچه چالش بزرگتر باشد ، شکوه و جلال در این بازی بیشتر است. شما می توانید با دوستان خود در حالت تقسیم صفحه مسابقه دهید یا در چالش های آنلاین با حداکثر 12 بازیکن روبرو شوید. شکل آهنگ خود در بازی Hot Wheels Unleashed ایجاد کنید که بازیکنان منتظر میزبانی مسابقات شما و محیط های تعاملی عظیمی با ویژگی های متمایز هستند ، جایی که هر شیء می تواند بخشی جدایی ناپذیر از پیست شود. شما می توانید با استفاده از مزایای اطراف خود ، مسیر خود را بسازید و طرح های شگفت انگیزی را در داخل و خارج از مسابقه ایجاد کنید. “قطعه نارنجی” نمادین را خم کنید و بکشید ، حلقه ها ، تقویت کننده های ویژه ، موانع و عناصر ویژه را اضافه کنید تا یک پارک تفریحی باورنکردنی برای مسابقات خود بسازید. در آخر اینکه اتاق شخصی خود را با تعداد زیادی عناصر که در طول ماجراجویی خود جمع آوری می کنید و میزبان شگفت انگیزترین مسابقات داخل آن می شوید ، تزئین کنید.

Region

,

1,200,000 تومان
( 0 نظر )