Gungrave G.O.R.E کارکرده Region 2

1,800,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 1 آذر 1401
توسعه دهنده ها : Iggymob
ناشر ها : Prime Matter, Plaion
ژانر: Third-person shooter, Adventure game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Cloud Gaming, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شوترهای سه بعدی و سوم شخص زمانی یکی از استانداردهای اصلی ژانر اکشن بودند. با این حال با گذر زمان جایگاهشان را به بازی‌های اول شخص داده و تا حدودی فراموش شدند. با این حال گویا اخیراً شاهد بازگشتی شکوهمندانه از این ژانر هستیم. Gungrave G.O.R.E یک اکشن تیراندازی سوم شخص خیره کننده از استودیوی کره جنوبی IGGYMOB است که در آن نقش Grave، یک تفنگچی رستاخیز و ضدقهرمان را بازی می‌کنید که دشمنانش را با بارانی از گلوله‌ها از میان بر می‌دارد.

با اینکه از نظر داستانی، بازی Gungrave G.O.R.E حرف‌های زیادی برای گفتن ندارد، ولی همه ما می‌دانیم که قدرت اصلی این عنوان در بخش دیگری متمرکز شده است. اکشن واقعاً همان چیزی است که شما برای آن اینجا هستید و Gungrave G.O.R.E کم و بیش این کار را به شکل زیبایی انجام می‌دهد. Grave چندین توانایی در اختیار دارد؛ یک جفت تپانچه، یک شلیک شارژ شدنی، یک تابوت بزرگ برای چرخاندن برای ترکیب‌های مختلف سه ضربه‌ای و کلی قابلیت ویژه که به‌مرورزمان آزاد خواهید کرد.

از نظر گرافیکی و ظاهری، Gungrave G.O.R.E ترکیبی از انیمه‌های اکشن و بازی‌های شوتر زمان PS2 است. این ترکیب باعث شده که حس خشونت فانتزی بازی از سایر آثار درون این ژانر فراتر رفته و شاهد اثری خیره کننده باشیم که خیلی هم خود را جدی نمی‌گیرد. قطعاً در حین تجربه بازی، به یاد سری محبوب Devil May Cry خواهید افتاد که شباهت‌های زیادی با Gungrave G.O.R.E دارد. اگر اکشنی بی مغز و پرسروصدا می‌خواهید که برای مدتی سرگرمتان کند، این بازی برای شما است.

بازی Gungrave G.O.R.E عنوانی در سبک اکشن و شوتر سوم شخص است. این بازی از آثار قدیمی این ژانر الهامات زیادی گرفته و با گرافیکی مدرن و خشونتی فانتزی، یکی از بهترین تجربه‌های اکشن سال را به وجود آورده است. اگر به دنبال بازی شوتر متفاوتی هستید، به هیچ وجه تجربه Gungrave G.O.R.E را از دست ندهید.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Gungrave G.O.R.E کارکرده Region 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,800,000 تومان
( 0 نظر )