God of War Ragnarök

2,970,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 18 آبان 1401
توسعه دهنده ها : Santa Monica Studio
ناشر ها : Sony Interactive Entertainment
ژانر: Action-adventure game, Fighting game, Hack and slash
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,
بازی God of War Ragnarök سانتا مونیکا به کارگردانی اریک ویلیامز در سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول PS4 و کنسول PS5 سونی عرضه خواهد شد. سازندگان این قسمت را پایان‌دهنده به داستان‌گویی سری بازی خدای جنگ در نورس به شمار می‌آورند. در نتیجه ظاهرا بازی God of War، محصول سال ۲۰۱۸ میلادی و بازی God of War Ragnarok، محصول سال ۲۰۲۲ میلادی درکنار هم یک دوگانه‌ی داستانی کامل را تشکیل می‌دهند که تبدیل به سه‌گانه نمی‌شود.

این بازی به عنوان نهمین قسمت در مجموعه بازی‌های خدای جنگ به‌شمار می‌رود و دنبالهٔ نسخه سال ۲۰۱۸ خدای جنگ محسوب می‌شود و کارگردان آن آقای اریک ویلیامز میباشد که در تولید اکثر نسخه های خدای جنگ نقش کلیدی داشته است. این بازی همانند نسخه پیشین، با الهام از اساطیر اسکاندیناوی و در نروژ باستان روایت می‌شود و شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است. داستان بازی با اقتباس از وقایع راگناروک میباشد، مجموعه رخدادهایی که فرجام خدایان یا پایان جهان را در اساطیر اسکاندیناوی رقم می‌زند و مرگ خدایان نورس را به تصویر می‌کشد که در بازی قبلی، بعد از اینکه کریتوس خدای آسیر بالدر را کشت، اتفاق خوهد افتاد. همچنین این بازی آخرین نسخه خدای جنگ در جهان اسکاندیناوی خواهد بود.

رگناروک، در افسانه‌های نورس، آخرالزمان این دنیا است و هر چیزی و حتی خدایان را نیز از بین می‌برد. رگناروک با بارش برف و یک سرمای مطلق آغاز می‌شود و دو گرگ با نام‌های اسکال (Skoll) و هاتی (Hati) به دنبال بلعیدن خورشید و ماه هستند. این گرگ‌ها، فرزندان لوکی (Loki) هستند و تحت فرمان او عمل می‌کنند. در داستان گاد آو وار، اشارات فراوانی به این دو گرگ شده است و به احتمال زیاد در این نسخه، آن‌ها را خواهیم دید. بسیاری اعتقاد دارند که داستان این دو گرگ، اوج تاریکی داستان رگناروک است و فضای حماسی و در عین حال غم‌آلودی را می‌سازند.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “God of War Ragnarök”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,970,000 تومان
( 0 نظر )