Gigantosaurus The Game

1,880,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار :  1 فروردین 1399
توسعه دهنده: Wild Sphere, Climax Studios
ناشر: Outright Games, H2 Interactive
ژانر: Platform game, Adventure game, Racing, Adventure
پلتفرم ها:  Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Google Stadia, Xbox One
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Gigantosaurus The Game بازی جدیدی در سبک ایندی و شبیه‌سازی می باشد که در سال 2020 توسط .Outright Games LTD ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. چهار دایناسور کنجکاو با اسامی راکی (Rocky)، بیل (Bill)، تاینی (Tiny) و مازو (Mazu) به دنبال گله خود ماجراجویی جذابی را آغاز می‌کنند. راکی شجاع‌ترین آن‌ها است. بیل ترسوترین؛ تاینی از همه کوچک‌تر و بازیگوش و مازو کنجکاوترین آن‌ها به شمار می‌رود.این چهار دوست در جریان ماجراجویی خود به اقدامات مختلفی روی می‌آورند که از جمله آن‌ها می‌توان به تهیه نقشه ستارگان، جستجوی گل‌ها و از همه مهم‌تر تلاش برای به دست آوردن استقلال و انجام امور بدون نیاز به کمک گله اشاره کرد.

Amazon.com: Gigantosaurus: The Game - Xbox One [Digital Code] : Everything Else

چهار دوست حاضر در بازی Gigantosaurus The Game مشکلات متنوعی دارند. انقراض بزرگ دایناسورها درراه است و تنها شما و دوستانتان می‌توانید با حل معماها و اکتشاف فضای بازی، دنیا و نسل خود را نجات دهید. در طول بازی قدرت‌های مختلفی پیدا می‌کنید که به حل معماها کمک خواهید کرد و داستان پشت داستان جلوی راه شما قرار داده می‌شود. پایان یک داستان شروع داستان بعدی را شکل می‌دهد و به این شکل دنیای بازی با تصمیم‌ها و کارهای شما تغییر خواهد کرد. هدف اصلی تمامی مراحل، جمع‌آوری تخم دایناسور و برگرداندن آن‌ها به لانه اصلی است تا نسل دایناسورها از کره زمین حذف نشود. در این میان مراحل فرعی مختلفی هم وجود دارند که شامل جمع‌آوری آیتم‌های مختلف و حل معماها و نجات دوستانتان خواهد بود.

هرکدام از دایناسورهای بازی ویژگی شخصیتی مخصوص به خود رادارند و برای نمونه تاینی با بدن کوچکش می‌تواند از نقاط باریک و تنگ عبور کند و دیگری می‌تواند در نبردها به کار شما بیاید. یکی از ویژگی‌های جالب بازی، امکان تجربه آن توسط دوستان است. هرکدام می‌توانند کنترل یک دایناسور را بر عهده بگیرند و نقش خود را هنگام حمل معماها و طی کردن مراحل ایفا کنند. بازی Gigantosaurus The Game ترکیب دو ژانر در یک بازی است.

محیط بازی بسیار زیبا و چشم‌نواز است و قطعات موسیقی دل‌نشینی انتخاب‌شده‌اند که رفیق شما در سفر مفرح داستان خواهند بود. این بازی به دلیل ماهیت کارتونی و داستان بامزه آن بیشتر به کودکان پیشنهاد می‌شود و می‌تواند بازی مناسبی برای کودک شما باشد تا ذهن او را با معماهای جالب تقویت کند و هم سرگرمی مناسبی برای او باشد.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Gigantosaurus The Game”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,880,000 تومان
( 0 نظر )