Ghostbusters: Spirits Unleashed

1,390,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 26 مهر 1401
توسعه دهنده: IllFonic
ناشر: IllFonic
ژانر: First-person shooter
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Ghostbusters: Spirits Unleashed یک بازی اکشن، ترسناک سرگرم کننده و چند نفره است که برای تمام سطوح مهارت عالی است. چهار بسته پروتون که شکارچیان ارواح را در اختیار دارند، تلاش می‌کنند تا در نبردهای نامتقارن چند نفره (آنلاین یا آفلاین) یک روح را که مکان‌های منحصربه‌فرد را اشغال می‌کند، شکار کنند. با پیشرفت بازیکنان، آنها لوازم آرایشی و ارتقاء را برای Ghostbusters و Ghosts باز می کنند تا تجربیات گیم پلی خود را تکامل دهند. این بازی جذاب ظاهر و احساس تجربه ای غوطه ور در جهان را به طرفداران ارائه می دهد و به آنها اجازه می دهد تا فانتزی های Ghostbusting خود را بازی کنند. یادگیری بازی Ghostbusters: Spirits Unleashed آسان است و تسلط بر آن سرگرم کننده است. این بازی در حال طراحی و توسعه می باشد و بزودی در سال 2022 برای سیستم عامل های ویندوز و کنسول های پی اس 4 و پی اس 5 راهی بازار می شود.

Ghostbusters: Spirits Unleashed: piattaforme, trailer, data di uscita e gameplay

Ghostbusters: Spirits Unleashed یک بازی چندنفره ۴ دربرابر ۱ به‌حساب می‌آید؛ به این صورت که چهار بازیکن در نقش چهار شکارچی روح قرار می‌گیرند و باید محیط‌های مختلف را از حضور ارواح پاک‌سازی کنند. این وسط یک بازیکن هم در نقش روح قرار می‌گیرد و وظیفه دارد تا مکان مذکور را تا حد ممکن تسخیر کند.

در بازی شاهد نقشه‌های مختلفی خواهیم بود و ارواح هم دسته‌بندی‌ خاص خود را دارند و به یک مورد محدود نمی‌شوند. بازیکنی که در نقش روح قرار می‌گیرد، امکان تسخیر اجسام مختلف نقشه و استفاده از قابلیت‌هایی چون مخفی‌کاری برای ترساندن شکارچیان یا احضار مینیون‌ها را خواهند داشت. در طرف مقابل، شکارچیان هم به ابزار‌های مختلفی برای شکار ارواح و به تله انداختن آن‌ها دسترسی دارند.

Ghostbusters: Spirits Unleashed is a new 4v1 game from Friday the 13th devs - Polygon

در بازی شاهد نقشه‌های مختلفی خواهیم بود و ارواح هم دسته‌بندی‌ خاص خود را دارند و به یک مورد محدود نمی‌شوند. بازیکنی که در نقش روح قرار می‌گیرد، امکان تسخیر اجسام مختلف نقشه و استفاده از قابلیت‌هایی چون مخفی‌کاری برای ترساندن شکارچیان یا احضار مینیون‌ها را خواهند داشت. در طرف مقابل، شکارچیان هم به ابزار‌های مختلفی برای شکار ارواح و به تله انداختن آن‌ها دسترسی دارند.منطقه Firehouse هم در بازی شبیه‌سازی شده که درواقع حکم یک هاب را دارد و بازیکنان، پیش از شروع یک بازی می‌توانند در آن‌جا قابلیت‌های مختلف شخصیت خود را شخصی‌سازی کنند. کاراکترهایی آشنا از مجموعه شکارچیان ارواح در بازی حضور خواهند داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به وینستون زدمور اشاره کرد که صداگذاری‌اش هم برعهده ارنی هادسن است و می‌توانید در بازی، مأموریت‌ها را از او دریافت کنید.

بازی چندنفره Ghostbusters: Spirits Unleashed معرفی شد

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Ghostbusters: Spirits Unleashed”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,390,000 تومان
( 0 نظر )