Chernobylite

1,380,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1400
توسعه دهنده: The Farm 51
ناشر: The Farm 51, All in! Games SA, Perpetual Europe
ژانر: Survival horror, Shooter Video Game, Adventure game, Indie game, Action role-playing game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Xbox One, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 5
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

تا به امروز بازی‌ها و آثار مختلفی با محوریت فاجعه نیروگاه اتمی چرنوبیل ساخته شده‌اند که برخی، صرفا روایتگر خود این اتفاق و برخی هم الهام‌گرفته از آن و عواقبش برای روایت داستانی متفاوت و حتی تخیلی بوده‌اند. بازی Chernobylite، ساخته جدید استودیو فارم ۵۱، یکی دیگر از همین آثار است که ما را به منطقه ممنوعه در نزدیکی نیروگاه چرنوبیل می‌برد و با شخصیتی به نام ایگور همراه می‌کند. اولین چیزی که پس از دقایقی تجربه Chernobylite حس خواهید کرد.

بررسی بازی Chernobylite

بازی Chernobylite درواقع یک ماجراجویی خطرناک در دل شهر و نیروگاه منفجرشده چرنوبیل است. روزی که ابری از مواد رادیواکتیو بر فراز شهر دیده شد و از سویی هیچ نیرو و قدرتی نمی‌توانست این هسته داغ را سرد کند. فاجعه ازآنچه فکر می‌شد گسترده‌تر بود. این بازی اما قرار نیست شما را به زمان انفجار چرنوبیل ببرد، بلکه 30 سال بعد از آن است و شما با شنیدن نجواهایی در سر دوباره به این منطقه بحرانی برخواهید گشت. همسر شما در این منطقه جان باخته است و حسی به شما می گوید که او آنجاست و برای همین دل به دریا خواهید زد و وارد منطقه ممنوعه می شوید. همان طور که می دانید این بخش هنوز رادیواکتیوه است و برای همین باید مدام توسط دستگاهی از میزان رادیواکتیوه مجاز با خبر شوید. در بازی Chernobylite می‌توانید زمان زیادی را صرف آماده‌سازی کنید اما آگاه باشید که داستان شما نوشته‌شده است و هرلحظه که می‌گذرد، شانس شما برای زنده ماندن سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. چالش بسیار سختی پیش روی شماست که تابه‌حال هیچ‌گاه با آن مواجه نشده‌اید.

به نظر می‌رسد که سیستم مبارزات بازی و بخش ساخت و ساز، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عناصر گیم‌پلی هستند که باید به خوبی با آن‌ها آشنا شوید. بازی روایت داستانی غیر خطی خواهد داشت و تمامی انتخاب‌های کاربران در طول گیم‌پلی، می‌تواند زمینه ساز وقوع اتفاقات و رویدادهای بعدی باشد. موجودات جهش یافته و خطرناک مختلفی که در این منطقه‌ی ممنوعه وجود دارند، تنها برای به دردسر انداختن شخصیت اصلی طراحی نشده‌اند. در واقع این موجودات، توانایی ارتباط برقرار کردن با این شخصیت را دارا هستند و در برخی مواقع، می‌توانند سرنخ‌های کلیدی را به کاربران ارائه دهند. البته که نباید از دسته‌ی پلید و ترسناک آن‌ها غافل شد.

Region

,

1,380,000 تومان
( 0 نظر )