Call of Duty: Vanguard کارکرده Region All

1,600,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 14 آبان 1400
توسعه دهنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activision
ژانر: First-person shooter
پلتفرم ها: Xbox Series X and Series S, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

بازی Call of Duty: Vanguard، هجدهمین عنوان اصلی این مجموعه شوتر محبوب است که توسط استودیو Sledgehammer Games ساخته می‌شود. در اواسط ماه آگوست بود که کمپانی Activision و استودیو Sledgehammer از این بازی رونمایی کردند و همانند بازی Call of Duty: WWII، این عنوان نیز حول محور جنگ جهانی دوم می‌چرخد. البته معرفی بازی‌های جدید این مجموعه دیگر برای بازیکنان تعجبی ندارد؛ زیرا عرضه شدن یک بازی از این موجموعه به‌صورت سالانه تقریبا اجتناب ناپذیر است. در هر صورت، بسیاری از بازیکنان از بازگشت این سری به دوره جنگ جهانی دوم خوشحال هستند و باید دید که آیا این بازی می‌تواند طرفداران خود را همچنان راضی نگه دارد یا خیر.

داستان بازی در چندین جبهه مختلف روایت می‌شود. برای مثال در ابتدا نشان داده می‌شود که ظاهرا جنگ در جبهه آفریقای شمالی با سربازان انگلستان دنبال می‌شود. سپس در غرب اروپا شعله دیگری از همین جنگ توسط سربازان گروه Airborne آمریکایی رو به خاموشی می‌رود. اما در حالی که عنوان WWII تنها روی همین جبهه غرب تمرکز داشت، در این بازی جدید ظاهرا جنگ بین آمریکا و ژاپن و همچنین جبهه شوروی سابق و آلمان نازی هم به تصویر کشیده شده تا شاهد یک نمای کلی از جنگ جهانی دوم و تمامی جوانب مختلف آن باشید.

اگر هریک از عناوین سری بازی Call of Duty را در دو سال گذشته تجربه کرده باشید، کاملا متوجه شباهت‌های این بازی با عناوین قبلی خواهید شد. بازی Call of Duty: Vanguard دقیقا از همان طرحی که توسط بازی Call of Duty: Modern Warfare ایجاد شده بود استفاده می‌کند. همه چیز در بازی از دویدن‌های تاکتیکی، بالستیک اسلحه، پرک‌های مختلف و قرار دادن اسلحه روی دیوار به صورت مستقیم از بازی Call of Duty: Modern Warfare گرفته شده است. البته این امر منطقی است، زیرا هردو بازی از یک موتور بازی‌سازی استفاده می‌کنند. البته مکانیک قرار دادن اسلحه روی دیوار تغیراتی کرده است. بازیکنان اکنون می‌توانند حین انجام این کار، نارنجک پرتاب و آهسته حرکت کنند. آهسته حرکت کردن حین استفاده از این مکانیک می‌تواند در بسیاری از مواقع مفید واقع شود.

گیم‌پلی قسمت چند نفره بازی کاملا برای بازیکنان آشنا خواهد بود. بخش چند نفره آنقدر به بازی Warzone شباهت دارد که انگار هیچ چیزی تغییر نکرده و همچنان درحال مبارزه در Verdanskr هستید. سلاح تامسون شبیه MP5 است و PPSH دقیقا همان چیزی است که بازیکنان در بازی  Warzone تجربه کردند. حتی سلاح STG آلمانی نیز شباهت زیادی به M4 دارد. البته این نکته جنبه‌های منفی و مثبت خود را دارد. اینکه این عنوان به بازی  Warzone شباهت دارد خوب است؛ زیرا بازیکنان بسیاری می‌توانند راحت آن را تجربه کنند. اما از طرفی، اینکه اسحله‌ قدیمی همانند سلاح‌های جدید کار می‌کنند، از واقع گرایانه بودن بازی می‌کاهد و نمی‌گذارد که بازی آن حس و حال واقعی جنگ جهانی را به بازیکنان ارائه دهد.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Call of Duty: Vanguard کارکرده Region All”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,600,000 تومان
( 0 نظر )