Autobahn Police Simulator 3

1,220,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 2 تیر 1401
توسعه دهنده ها : Z-Software
ناشر ها : Aerosoft
ژانر: Action game, Adventure game, Simulation Game, Vehicle simulation game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

سبک شبیه‌ساز یکی از سبک‌های محبوب و پرطرفدار در بازی‌های ویدیویی است که سوژه‌های متنوعی در آن قابل تجربه هستند. در قالب بازی‌های شبیه‌ساز می‌توان کشاورزی کرد، خلبان انواع هواپیماها بود، رستوران یا مغازه‌ای را مدیریت کرد و با فعالیت‌های روزمره انسان در دنیایی مجازی سرگرم شد. بازی Autobahn Police Simulator 3 از استودیو Z-Software عنوانی در همین سبک بوده که تجربه مدیریت و رسیدگی به تصادفات جاده‌ای را در قالب پلیس اتوبان به خوردتان خواهد داد.

شما در این بازی نقش یک افسر تازه‌کار پلیس راهنمایی و رانندگی را خواهید داشت که در اولین مأموریتش درگیر یک تصادف بزرگ در جاده شده که مربوط به یک مسابقه غیرقانونی اتومبیل‌رانی است. شما باید در کنار همکارتان سوار بر ماشین پلیس به منطقه رفته و اوضاع را سر و سامان دهید. هر چه ماموریت‌های بیشتری انجام دهید، به مقام بالاتری رسیده و به تجهیزات، سلاح‌های بهتر دسترسی پیدا کرده و از طرفی ماموریت‌های چالش‌برانگیزتری را تجربه می‌کنید.

برای هر عملیات ماشین پلیس متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. تنوع مراحل و مأموریت‌ها بالا بوده و به‌جز رسیدگی به تصادف‌ها، گاهی باید با مجرمان مسلح نیز درگیر شوید و سناریوی اکشنی را تجربه کنید. تعقیب و گریز، بستن جاده و کنترل ترافیک نیز از دیگر فعالیت‌های موجود در بازی است. از لحاظ گرافیکی بازی در سطح خوبی قرار داشته و فیزیک خوبی برای شبیه‌سازی تصادف اتومبیل‌ها طراحی شده است؛ علاوه بر این تخریب پذیری ماشین‌ها نیز شایان توجه است.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Autobahn Police Simulator 3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,220,000 تومان
( 0 نظر )