Atomic Heart

3,150,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1401
توسعه دهنده ها : Mundfish
ناشر ها : Focus Entertainment, Mundfish, 4Divinity
ژانر: First-person shooter, Adventure game, Action role-playing game, Fighting game, Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

عنوان Atomic Heart شما را در گیمی اکشن و ماجراجویی در عین حال ترسناک قرار خواهد داد که می بایست تجربه های وحشتناکی را پشت سر بگذارید تا ماجراجویی های بازی را در نهایت به پایان برسانید. طی یک شکست در سیستم جهانی در تاسیسات اتحاد جماهیر شوروی همه چیز را برهم میریزد، همین موضوع دلیلی میشود ماشین آلات به شورش علیه مردم سوق داده شود.شما سرگرد P-3 هستید و وظیفه شما این است که عواقب یک تصادف در مقیاس بزرگ را از بین ببرید و از نشت اطلاعات طبقه بندی شده که تهدید به نابودی کل جهان است جلوگیری کنید، اما در این بین سختی ها و چالش های زیادی وجود دارد که می بایست با تصمیمات خود آنها را پشت سر بگذارید.

Atomic Heart To Be Published by Focus Home in Early 2023

بازی Atomic Heart در یک تاریخچه‌ی جانبی و در اتحاد جماهیر شوروی دهه‌ی 50 میلادی جریان دارد. در جهان این بازی فناوری پیشرفت چشمگیری داشته و علم رباتیک پیشتازی می‌کند. با این حال یک حادثه باعث شده تا همه چیز به هرج و مرج برود و ماشین‌های وحشی و ترسناک علیه انسان‌ها انقلاب کنند. طبعا این وظیفه‌ی شما است تا در مقابل آن‌ها ایستادگی کنید.فضای دورۀ تاریخی فرعی شوروی حاکم بر بازی Atomic Heart، یکی از جذاب‌ترین المان‌های نمایش داده شده از آن تا به اینجای کار است. دنیای بازی مملوء از ماشین‌های کشتار و سرکش است که هدف اولیه از ساخت آن‌ها، کمک به انسان‌ها در یک جامعۀ آرمان‌شهر بوده است، اما حالا تمام توانشان را به کار می‌گیرند تا هر موجود زنده‌ای که سر راهشان قرار می‌گیرد را بکشند.

انواع سلاح ها، نیروها، سربازان در اختیار شما هستند و می بایست به بهترین شکل از آنها استفاده کنید و با تصمیم گیری و تکنیک های مناسب نتیجه را به نفع خود تغییر دهید. در نظر داشته باشید تمامی مبارزه های که در بازی شکل میگیرد یکسان نیست و هر مبارزه نسبت به قبلی متمایز خواهد بود، امکانات تحقیقاتی و سایت های آزمایشی عظیم را بطور کامل جستجو کنید تا در نهایت اطلاعات مناسبی از کارمندان و شیوه زندگی آنها بدست آورید.

در کنار سلاح‌های متنوع، پروتاگونیست بازی به قابلیت‌های مثل الکتریسیته، یخ و آتش هم دسترسی دارد. با استفاده از دستگاهی به نام Chaika 3.0 قابلیت ساخت و ارتقای بیش از 30 سلاح سرد را دارید. در بازی شاهد طیف وسیعی از سلاح‌های گرم هم هستیم و از این نظر با کمبودی مواجه نخواهید بود.

بازی Atomic Heart در حال حاضر برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC در دست توسعه است. برای مطلع شدن از تمامی اخبار مربوط به این بازی با گیمفا همراه باشید.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Atomic Heart”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3,150,000 تومان
( 0 نظر )