Astronite

1,680,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 20 دی 1401
توسعه دهنده ها : Dume Games Studio
ناشر ها : JanduSoft, Funstock Distribution Limited
ژانر: Platform game, Indie game, Adventure game, Shooter Video Game, Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

دیگر همه ما با ژانر فوق‌العاده Metroidvania آشنایی کافی داریم. آثاری که با نقشه‌های عظیم و پیچ در پیچ و امکان برگشت به نقاط قبلی شناخته می‌شوند. این بازی‌ها اکثرا به صورت دوبعدی و در استایل آثار کلاسیک ساخته می‌شوند. با این حال عنوان Astronite که توسط Dume Games ساخته شده، حتی یک قدم از این موضوع فراتر می‌رود و سبک هنری خود را همانند بازی‌های ویدئویی اولیه انتخاب می‌کند. همه چیز از جمله گرافیک و استایل گیم پلی این بازی، روحی قدیمی و خسته دارند.

Astronite PS4 & PS5ماموریت شما در بازی این است که فرصت جدیدی را برای ساکنان باستانی نپلا پیدا کنید. مدت‌ها پیش نپلا متوجه شده بود که موجودی عجیب در هسته این سیاره زندگی می‌کند. آن‌ها باید مطالعه دقیق متوجه حضور این موجود عجیب شدند، اما در نهایت هرگز موفق نشدند که معماها را رمزگشایی کنند. پس از مدتی، نهاد یک ارتش بزرگ ایجاد کرد که در نهایت خانه آن‌ها را از ساکنین نپلیا گرفت. حالا نوبت آسترونیت است که یک ماجراجویی بی باک و بزرگ را شروع کند. باید هر کاری که ممکن است انجام دهید تا مهاجمین را یک بار برای همیشه از سیاره خود بیرون کرده و پیروز شوید.

در بازی Astronite می‌توانید کنترلر کاوشگر شجاع را برعهده گرفته و به دنیای مترویدوانیای جدید بروید. می‌توانید نقشه‌ای عظیم همراه با مناطق پر از اسرار پنهان را کشف کرده و به سراغ باس‌های بزرگ بروید. این بازی یک مترویدوانیای ۱ بیتی است که در آن یک نقشه بزرگ و پر از اسرار پنهان را پیدا خواهید کرد. باید پاور بیشتری را دریافت کرده و در تمام مناطق سفر کنید. با بسیاری از دشمنان مختلف می‌توانید مبارزه کرده و مناطق پلتفرمینگ را نیز کاوش کنید و به سراغ باس‌های بزرگی بروید که سر راه شما قرار می‌گیرند. هدف شما در بازی کاملا روشن است و گونه‌هایی از مهاجمین را خواهید دید که باید از سیاره حذف شوند.

قابلیت‌های ویژه بسیاری در مراحل بازی پنهان شده که با به دست آوردنشان، می‌توانید شخصیت خود را ارتقا دهید. البته همانند سری Dark Souls، پس از هر بار مردن، تمام چیزهایی که حمل می‌کنید را از دست داده و باید دوباره جمع آوری کنید. مکان‌های مخفی، نکات ریز و هوشمندانه و ساعت‌ها گیم پلی سرگرم کننده انتظار کسانی را می‌کشد که حوصله آثار قدیمی را دارند. پس اگر گیمر صبوری هستید که به دنبال چالشی عظیم می‌گردد، بازی Astronite یکی از بهترین نمونه‌های سال جاری محسوب می‌شود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Astronite”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,680,000 تومان
( 0 نظر )