Astria Ascending

800,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 8 مهر 1400
توسعه دهنده: Artisan Studios
ناشر: Dear Villagers, Maple Whispering
ژانر: Japanese role-playing game
پلتفرم ها:  Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 5
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

قطعاً میدانید استودیوهای ژاپنی، مهارت بسیار بالایی در ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی دارند. سبک متفاوت طراحی‌های آن‌ها به‌قدری منحصربه‌فرد است که یک ژانر مخصوص با نام JRPG برایشان اختصاص‌یافته که مخفف همان عبارت نقش‌آفرینی ژاپنی است. تا به امروز عناوین محبوب زیادی با این سبک منتشر شده‌اند. بازی Astria Ascending از استودیو Artisan عنوانی جدید با همین سبک و سیاق بوده که ماجراهای جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را در یک دنیای فانتزی در اختیار شما قرار می‌دهد.

Astria Ascending | Nintendo Switch download software | Games | Nintendo

بازی Astria Ascending دنیای وسیعی دارد و قرار است که داستان‌های آن را در پنج شهر بزرگ انجام دهید. جمعیت منصربه‌فردی در هرکدام از این شهرها حضور دارند و بیش از ۲۰ سیاه چال می‌بینیم که هرکدام خطرات بالقوه‌ای دارند. بیش از ۵۰ ساعت گیم‌پلی در انتظار شما است و با احتساب مینی گیم‌های سرگرم کننده آن، این میزان می‌تواند بیشتر و بیشتر شود. بازی کارتی بوده و با المان‌های فانتزی دنبال می‌شود. پازل‌های محیطی بازی چالش فراوانی دارد و در کنار آن، داستانی را هم خواهیم شنید که در مورد فداکاری و سرنوشت افراد است. خود را می‌توانید غرق در یک روایت جذاب و مملو از خیانت‌کاری کرده و با فداکاری کار خود را جلو ببرید.

یکی از ویژگی‌های بارز بازی Astria Ascending، داستان عمیقش است که برای مخاطبان بالغ و بزرگ‌سال نوشته شده و مملو از لحظات حساس و مهم است. در این بازی قصه خیانت، فداکاری‌ها و ترس‌های انسان‌ها را خواهید شنید، قصه‌ای که برای آدم‌بزرگ‌ها مناسب بوده و شما را به‌شدت درگیر خودش می‌کند. این روایت به لطف گرافیک زیبا و تصاویری با وضوح‌بالا که همگی با دست کشیده شده‌اند، لذت‌بخش‌تر هم شده است تا تجربه شما از آن مانند هیچ بازی دیگری نباشد.

Region

,

800,000 تومان
( 0 نظر )