Arcadegeddon

850,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 10 تیر 1400
توسعه دهنده ها : IllFonic
ناشر ها : IllFonic
ژانر: Shooter Video Game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی کامپیوتر Arcadegeddon در سبک اکشن و تیراندازی محصولی از IllFonic می باشد . برخیزید و با حداکثر سه دوست در این بازی تیرانداز چند نفره همکاری کنید. چندین زیست بوم و بازی های کوچک را کشف کنید ، صندوق های پنهان را پیدا کنید و دشمنان و کارفرمایان زیادی را شکست دهید.  Gilly، در تلاش است تا کسب و کار خود را از یک کمپانی بزرگ نجات دهد. برای انجام این کار او یک بازی فوق العاده ایجاد می کند ولی متأسفانه شرکت بزرگ بازی را هک می کند و ویروسی را تزریق می کند. شما باید بازی و آخرین بازی محلی شهر را ذخیره کنید.

بازی Arcadegeddon شما را با شخصیت Gilly همراه کرده و می‌توانید در راه نجات تجارت وی از شر یک شرکت بزرگ شرور با وی همراه شوید. این کار یک تجربه فوق العاده و هیجان انگیز خواهد بود و می‌توانید به نبرد با شرکت مذکور پرداخته و ویروسی را به آن‌ها تزریق کنید. این ویروس کم کم شرکت را از بین برده و شما را به هدف خواهد رساند. می‌توانید این بازی شوتر چند نفره را تجربه کرده و دوستان خود را نیز به آن دعوت کنید. باید در بازی باس‌های مختلف را شکست داده و بتوانید با پیدا کردن صندوقچه‌های بزرگ، نبرد با دشمنان خود را ساده‌تر کنید. این بازی یک تجربه چندنفره مشارکتی است و می‌توانید سرعت بازی را متفاوت کنید.

محیط اطراف دائما در حال تغییر است و دنیا های متنوعی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد و شما باید آن را جست و جو کنید و انواع دشمنان و کارفرمایان را شکست دهید . مبارزات همیشه پاداشی را به همراه ندارند و شما فقط می توانید دوستانتان را به چالش بکشید . با پیشروی در بازی سلاح های خود را ارتقا دهید و از مهارت ها و توانایی های منحصربه فرد خود برای مقابله با چالش هایی غیرمنتظره و سخت استفاده کنید . این دنیای متنوع و رنگارنگ همواره آیتم های جدیدی را پیش روی شما قرار می دهد و به شما بستگی دارد که چگونه به آن ها واکنش نشان دهید .

arcadegeddon review 2

در بازی Arcadegeddon بیوم‌های منحصربه‌فردی وجود دارد مراحل یک به یک در حال تغییر خواهد بود. صندوق‌های پنهان را می‌توانید در بازی پیدا کرده و با دوستان خود در چالش‌های PvP شرکت کنید. موسیقی در بازی همراهی خوبی با شما داشته و می‌توانید هدف گذاری خود را در هر مرحله تغییر دهید. بازی سیستم اکشن و ماجراجویانه داشته و نبردها را ساده‌تر خواهد کرد. می‌توانید تعریف جدیدی از بازریابی و ساخت و ساز در بازی داشته و با ساخت پایگاه‌های بیشتر، اقدام به مقابله با دشمنان خود کنید.

ماشین آلاتی را می‌بینیم که به صورت منحصربه‌فرد توسط سازندگان تولید شده و هر کدام مکانیسم متفاوتی خواهد داشت. سرعت در بازی حرف اول را می‌زند و باید با حرکات متداول در محیط بازی، اجازه ندهید که دشمنان شما را نشانه بگیرند. دیالوگ‌هایی هم در بازی نقش می‌بندد که شما را بیشتر با داستان بازی همراه خواهد کرد. کومبوهای سلاح‌ها هم بسیار جذاب بوده و شما را به شکل اعتیادآوری با بازی همراه می‌کند.

arcadegeddon review 3

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Arcadegeddon”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

850,000 تومان
( 0 نظر )