Aragami 2

1,300,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 26 شهریور 1400
توسعه دهنده: Lince Works
ناشر: Lince Works, Yooreka Studio, Yooreka Studio (China)
ژانر: Adventure game, Platform game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 5
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

نینجاها، مبارزانی ماهر، سرسخت و چابک بوده که همواره برتری خودشان را نسبت به حریف حفظ می‌کردند. یکی از مهم‌ترین عناصری که نینجاها را از سایر مبارزان رزمی متمایز می‌کرد، استفاده از مخفی‌کاری به‌صورت حرفه‌ای و کارآمد بوده که باعث می‌شد همواره بتوانند دشمن را غافلگیر کنند. بازی Aragami 2 از استودیو Lince Work عنوانی اکشن و ماجرایی بوده که شما را در کنترل همین نینجاهای ماهر و افسانه‌ای قرار می‌دهد تا در کنار آن‌ها ماجراجویی کنید.

داستان بازی سبک و سیاقی تخیلی و فانتزی داشته که به جذابیتش اضافه کرده است. شما آخرین مبارز حرفه‌ای در خاندان خود هستید که از آن‌ها با نام Aragami یاد می‌شود. خاندان شما قدرت‌های ماوراءالطبیعه‌ای داشته و کنترل بسیار زیادی بر روی ذهن و بدن خود دارند. همچنین ماهیتی به اسم Shadow Essence در کنترل شما است که به کمک آن می‌توانید سایه‌ها را تحت فرمان خود در آورید. با استفاده از این قدرت‌های منحصربه‌فرد، گروه شما مأموریت‌های مختلف را انجام داده و برای نجات مردم روستایش از شر سپاهیان مهاجم تلاش می‌کند.

گیم پلی بازی در سبک اکشن بوده و با زاویه دوربین سوم شخص روایت می‌شود. بخش داستانی را می‌توانید به‌صورت Co-op در کنار دو نفر از دوستان خود هم تجربه کنید.کمپین بازی جذابیت‌های بالایی دارد و همراه با سه بازیکن دیگر می‌توانید به سراغش بروید. در ماموریت‌های دزدی شرکت کرده و ابزارهای موردنیاز خود را کسب کنید. از پوشش‌های خاص استفاده کرده و سعی در استتار داشته باشید. چابک باشید و مانند رزمی‌کاران ژاپنی، از در و دیوار برای حرکت مخفیانه استفاده کنید. دشمنان شما باید به‌صورت مخفیانه کشته شوند، در غیر اینصورت، می‌توانند با تعداد بالای‌شان، مشکلات بزرگی را ایجاد کنند. بنابراین، تصمیمات تاکتیکی در بازی اهمیت بالایی دارد و شما به‌عنوان یک مبارز قهار، باید از مهارت‌های مبتنی بر ریسک بالا استفاده کرده و پیروز میدان شوید.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Aragami 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,300,000 تومان
( 0 نظر )