Apsulov: End of Gods

1,100,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1398
توسعه دهنده: Angry Demon Studio
ناشر: Angry Demon Studio, Digerati, Perpetual Entertainment
ژانر: Sports Video Game, Racing Video Game, Action game, Simulation Game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox One
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

افسانه‌ها سرشار از خدایگان ساختگی و الهه‌های مختلف است و انسان مدام خود را به آن‌ها وابسته کرده است و سرنوشت به دست آن‌ها بوده است. استودیو Angry Demon Studios با تکیه‌بر افسانه‌های وایکینگ‌ها، بشریت را به زیر سطح زمین برده است و ما را مجبور به پیدا کردن بخشش خدایان کرده است. آنچه بعدها می‌فهمید آن است که هیچ‌گاه راهی به سطح کره زمین نیست و انسان در یک مارپیچ بی‌انتها گیرکرده است. دیگر خبری از میدگارد و نه قلمرو امپراتوری نیست. اما بالاخره باید راهی برای بازگشت باشد؛ برای پیدا کردن رهایی باید از هر فناوری موجود در بازی Apsulov End of Gods استفاده کنید و برای آخرین بار سایه این خدایان الکی را از دوش انسان بردارید.

https://www.actugaming.net/wp-content/uploads/2021/05/Apsulov-End-of-Gods-news.jpg

Apsulov End of Gods به شما اجازه جستجو برای فناوری‌های جدید و گشتن در دنیای Yggdrasil را می‌دهد. وظیفه شما برملا ساختن راز این افسانه قدیمی است و تمامی بناهای قدیمی در خودشان یک معنی پنهان کرده‌اند و باید آرام فهمید که چرا بشریت به این نقطه رسیده است و خود را از چنگال این دیوها نجات داد. شیوه روایت اول‌شخصی بازی، هیجان را بالابرده است و ترس در تمام نقاط آن حس می‌شود. افسانه‌های اسکاندیناوی را همیشه در قالب شمشیر و لباس‌های پشمی دیده‌ایم اما این بار در دل دنیایی علمی تخیلی قرار می‌گیریم که هر گوشه‌بازی ما را به ترس وا‌می‌دارد. بازی جلوه‌های بصری فوق‌العاده‌ای دارد و به‌خوبی می‌تواند شمارا ساعت‌ها سرگرم خود سازد.

معرفی بازی Apsulov: End of Gods

محیط بازی از هر نظر به‌طور فوق‌العاده‌ای طراحی شده است. برای درک بهتر محیط بازی، می‌توان آن‌ را به‌صورت ترکیبی از اساطیر نورس با بازی DOOM در نظر گرفت. در حالی که بازی Doom بازیکن را مجبور می‌کرد از طریق درگاه‌ها به جهنم سفر کند، در این بازی باید از طریق ریشه‌های درخت جهان، بین محیط‌های مختلف بازی سفر کنید. این روش توسط شرکتی جاه طلب برای آوردن مصنوعات به میدگارد (زمین) مورد استفاده قرار گرفت. بیشتر وقت شما در پایگاهی بزرگ و شرکت عمیق زیرزمینی در سوئد گذرانده می‌شود که به وضوح تحت تاثیر اساطیر نورس قرار گرفته است. اگرچه شما فقط به تعداد کمی از جهان‌های خارج از میدگارد سفر می‌کنید، اما هرکدام از آن‌ها به زیبایی طراحی شده‌اند. حضور محیط‌های تاریک در بازی Apsulov: End of God  متداول است، اما به بازیکن توانایی مفیدی داده خواهد شد که گشت و گذار در محیط را راحت‌تر خواهد کرد.

معرفی بازی Apsulov: End of Gods

Region

,

1,100,000 تومان
( 0 نظر )