Yakuza Kiwami – Steelbook Edition

برند:

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Yakuza Kiwami 2 همانند بازی Yakuza Kiwami، یک بازسازی از نسخه دوم سری بازی Yakuza مربوط به سال ۲۰۰۶ است. بازی Yakuza 2 طی سال ۲۰۰۶ ابتدا در ژاپن برای کنسول PS2 منتشر شد و در سال ۲۰۰۸ به آمد.

سازندگان طی نسخه جاری گرافیک بصری بازی را بصورت کامل بوسیله انجین بازیسازی Dragon Engine که برای اولین‌بار در توسعه بازی Yakuza 6 استفاده شده بود، بازسازی کرده و تغییرات عظیمی را در بخش‌های داستان‌سرایی، صداگذاری و فعالیت‌های قابل انجام توسط مخاطبان، ایجاد کرده‌اند. بازیکنان اینبار می‌توانند کنترل شخصیت محبوب Goro Majima را بدست بگیرند و سناریوی داستانی کاملا جدید وی در بازی مربوطه را به انجام برسانند.

همچنین طی این رویداد، سازندگان از ویرایش‌های مختلف بازی هم رونمایی کردند. اولین ویرایش با نام “استاندارد” تنها حاوی دیسک بازیست و اما ویرایش Extreme Limited Edition در تعداد محدود بوده و حاوی محتویاتی چون ۳ دیسک موسیقی بازی، یک مجموعه کارت شامل ۱۰ کارت تجاری با ویژگی‌های شخصیت‌های بازی، یک تِم ویژه برای سیستم‌عامل کنسول PS4، یک مجموعه آواتار ویژه برای شبکه PSN، یک جعبه ویژه، بسته‌های الحاقی شامل لباس، اسلحه، مینی‌گیم‌های مربوط با هرشخصیت و یک میلیون ین پول مجازی درون بازی است. مجموعه فوق با قیمتی برابر با ۱۱٫۵۹۰ ین (۱۰۶ دلار آمریکا) همراه با مالیات برارزش افزوده، ارائه می‌شود.

داستان بازی در مورد کازوما کریو است که ۱۰ سال برای جرمی که مرتکب نشده، زندانی می‌شود. وی پس از آزاد شدن متوجه می‌شود که مبلغ ۱۰ میلیارد ین از گروه Tojo دزدیده شده و آن‌ها به دنبال پیدا کردن این پول هستند. در این بین کازوما متوجه می‌شود که اعضای این گروه در پی دختری به اسم هاروکا هستند که اعتقاد دارند کلید گنج گم‌شده آن‌ها، در دستان وی است. حال کازوما تصمیم می‌گیرد که از این دختر محافظت کند و داستان بازی بدین ترتیب آغاز می‌شود. بازی Yakuza Kiwami در منطقه Kamurocho جریان دارد که بر اساس منطقه واقعی Kabukicho توکیو ساخته شده است. نسخه بازسازی‌شده از نظر بصری پیشرفت‌های زیادی داشته و شبیه به یک بازی امروزی شده است. داستان بازی در مورد کازوما کریو است که ۱۰ سال برای جرمی که مرتکب نشده، زندانی می‌شود. وی پس از آزاد شدن متوجه می‌شود که مبلغ ۱۰ میلیارد ین از گروه Tojo دزدیده شده و آن‌ها به دنبال پیدا کردن این پول هستند. در این بین کازوما متوجه می‌شود که اعضای این گروه در پی دختری به اسم هاروکا هستند که اعتقاد دارند کلید گنج گم‌شده آن‌ها، در دستان وی است. حال کازوما تصمیم می‌گیرد که از این دختر محافظت کند و داستان بازی بدین ترتیب آغاز می‌شود. بازی Yakuza Kiwami در منطقه Kamurocho جریان دارد که بر اساس منطقه واقعی Kabukicho توکیو ساخته شده است. نسخه بازسازی‌شده از نظر بصری پیشرفت‌های زیادی داشته و شبیه به یک بازی امروزی شده است.

Region

,