Yakuza 0

750,000 تومان

برند:

سری موفق یاکوزا واقعا یکی از آن بازی هایی بود که در کشور ما مظلوم واقع شد و زیاد بهش توجه نشد.اگر شما هم در جریان سری یاکوزا قرار نگرفته اید نسخه 0 یک Prequel است که به ریشه های داستانی و پیش زمینه ی آن میپردازد و  اگر با این سری آشنا نیستید  این نسخه بهترین ایستگاه برای وارد شدن به دنیای یاکوزاهای ژاپنی میباشد.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

این دفعه شما در نقش Kazuma Kiryu و Goro Majima جوان قرار میگیرید و با آشنایی آنها با دنیای کثیف و متعفن خلاف کارهای ژاپن  آشنا میشویم که میبینیم چگونه یک بدهی ساده باعث میشود که آنها  آنقدر آلوده شوند که در میان یاکوزاها دارای اسم و رسم شوند.

مانند نسخه های قبلی شما با یک بازی فایتینگ سه بعدی روبرو هستید که در خیابان های شهر های در توکیو و اوساکا به گشت و گذار و مبارزه تن به تن میپردازید اما همه چیز مبارزه نیست شما با کازینوها و دستگاه های آرکید و خرید و فروش و شخصی سازی کاراکتر و آپگرید  و کلی مینی گیم دیگر نیز میتوانید سرگرم بشوید.
نکته ی جدیدی که این شماره به بازی اضافه میکند استفاده و سوییچ بین دو کاراکتر کازوما و گورو میباشد که سه سبک و استیل مبارزه میتوانید در حین مبارزات را با توجه به نوع حریفان و موقعیت برگزینید.
مثل انیمه های ژاپنی که دیدنشان با دوبله انگلیسی حرام است این بازی را هم برای تجربه ی بهتر با دوبله ژاپنی و زیرنویس انگلیسی بازی کنید تا در کنار گرافیک و نورپردازی زیبا و چنین فضاسازی ای وارد خیابان های دهه 80 ژاپن شوید.

 

 

Region

,

750,000 تومان
( 4 نظر )