Wonder Boy – Asha in Monster World

840,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1400
توسعه دهنده: Artdink, Monkeycraft
ناشر: ININ Games, Artdink, G Choice, Studio Artdink, United Games Entertainment GmbH
ژانر: Action-adventure game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

پلتفرمرهای دوبعدی را می‌توان پدربزرگ بازی‌های ویدیویی دانست چون یکی از اولین سبک‌هایی است که به بازیکنان ارائه شد. از بارزترین ویژگی یک پلتفرمر دوبعدی، سادگی در عین پیچیدگی را می‌توان نام برد. گیم پلی این بازی‌ها مکانیک پیچیده‌ای ندارد و با 5 دقیقه وقت گذراندن قابل‌درک می‌شود اما از طرفی عکس‌العمل و مهارت بازیکن را نیز به چالش می‌کشاند. بازی Wonder Boy Asha in Monster World از استودیو Artdink عنوانی در همین ژانر بوده که سبک و سیاقی کارتونی و انیمه وار را نیز به چاشنی خود اضافه کرده است.

Wonder Boy Asha in Monster World PS4 Version Full Game Setup Free Download  - ePinGi

شما در نقش دختری جنگجو به اسم Asha قرار خواهید گرفت که در کنار دوست جذاب و پرنده‌اش که Pepelogoo نام دارد، راهی ماجراهای مهیج و خطرناکی می‌شود تا دنیا را نجات دهد. داستان همان کلیشه ساده همیشگی است، قهرمانی که باید کل دنیا را از تباهی نجات دهد؛ اما داستان عنصر اصلی جذابیت این بازی نیست و نخواهد بود. آنچه اینجا مهم است، گیم پلی اکشن، چالش‌برانگیز و مهیج بازی است.

در بازی Wonder Boy Asha in Monster World می‌توانید وارد نبردهای سریع و چالش برانگیزی شده و تلاش خود را برای بهتر انجام دادن ماموریت‌ها داشته باشید. می‌توانید با صدا کردن دوست خود، او را در معماها به کمک گرفته و از دوست آبی خود کمک بگیرید. چالش‌های پیش روی شما تنها حل کردن معما نیست و می‌توانید دشمنان قدرتمند خود را هم در یک مبارزه شکست دهید. بازی سطوح خاصی دارد که در کوه‌های بلند، آتشفشان‌ها، دنیاهای یخی و حتی آسمان رخ خواهند داد. کافی است که با این ماجراجویی‌ها همراه شده و بهترین تجربه را برای خود بسازید. بازی وسعت جهان را به شما نشان خواهد داد و می‌توانید دنیایی پر از برخورد را در بازی تجربه کنید.

Region

,

840,000 تومان
( 0 نظر )