Wolfenstein II: The New Colossus کارکرده Region 2

280,000 تومان

موجود در انبار

بازی Wolfenstein II: The New Colossus دنباله بازی Wolfenstein: The New Order است که در سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود. در نسخه جدید بازی نازی‌ها موفق به تصرف آمریکا شده‌اند و حال وظیفه شما است که به سرزمین مادری برگشته و با تشکیل گروه مقاومت، آن را پس بگیرید. بازی در سال ۱۹۶۱ و در مناطقی چون نیو اورلینز، منهتن و رُزول جریان خواهد داشت. سازندگان همچنین اعلام کردند با اینکه در پایان نسخه The New Order شخصیت اصلی بازی به موفقیت خوبی در آسیب رساندن به نازی‌ها دست پیدا می‌کند، اما این به معنی نابودی کامل آن‌ها نبوده و نازی‌ها موفق شده‌اند مناطق بیش‌تری از دنیا را تصرف کنند.

BJ Blazkowicz قهرمان همیشه‌گی سری ولفنشتاین و کسی که به نام‌های زیادی از جمله Terror-Billy شناخته می‌شود این بار نیز بازگشته تا در یکی دیگر از بزرگ‌ترین ماجراجویی هایش حضور یابد. این قهرمان دوست داشتنی که همیشه به عنوان یک ماشین کشتار ناتزی درجه یک شناخته می‌شده این بار نیز قرار است ناتزی‌های بدجنس را سلاخی کند و آمریکا، سرزمین صلح و دوستی را از چنگال آن‌ها نجات دهد.

ویژه‌گی مهم دیگری که به گیم‌پلی بازی اضافه شده این است که می‌توانید دو اسلحه را همزان در دو دست خود بگیرید و از آن بر علیه ناتزی‌ها استفاده کنید. البته در بازی قبلی نیز توانایی استفاده از دو اسلحه در دو دست وجود داشت. اما در آن بازی نوع این دو اسلحه می‌بایست حتما شبیه یکدیگر می‌بود و شما نمی‌توانستید دو اسلحه از دو نوع متفاوت انتخاب کنید

 

در بازی جدید نیز همچنان سیستم فرمانده‌های مختلف را در مرال شاهد هستیم. این فرمانده‌ها در هر مرحله از بازی حضور دارند و به محض این که متوجه حضور شما بشوند، آژیر خطر را به صدا در آورده و تقاضای نیرو‌ی کمکی می‌کنند. در بازی قبلی آن‌ها فقط یک بار موفق می‌شدند نیروی کمکی بخواند. اما در بازی جدید آن‌ها می‌توانند تا چندین بار تقاضای نیرو بکنند. به همین خاطر اکنون بسایر مهم است که اول آن‌ها را از پای در آورید. همچنین در این بازی، فرماندهان اطلاعاتی تحت نام Enigma Code نیز با خود حمل می‌کنند که پس از کشتنشان به آن دسترسی پیدا خواهید کرد. این کد‌ها اطلاعات مخفی مهمی را در اختیار شما خواهند گذاشت.

 اصولا ولفنشتاین همیشه خوب است. حتی اگر بد باشد! اما ما همچنان امیدواریم این نسخه به یک شاهکار و عنوانی فراموش نشدنی در این سری تبدیل شود.

Region

,