Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

1,200,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1401
توسعه دهنده ها : Sharkmob AB
ناشر ها : Sharkmob AB
ژانر: Battle royale game, Free-to-play, Fighting game, Early Access
پلتفرم ها: Microsoft Windows, PlayStation 5
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

تابه‌حال بازی‌های مختلفی از سری بازی Vampire منتشرشده‌اند و امروز هم شاهد معرفی یک بازی جدید از مجموعه‌ی Vampire The Masquerade به نام Bloodhunt بودیم. این اثر اکشن، ژانر بتل رویال را به دنیای ترسناک خون‌آشام‌ها می‌آورد و بازیکنان را در شهری مخوف اما بسیار زیبا به جان همدیگر می‌اندازد.

بازی Bloodhunt در جهان تاریک مجموعه‌ی خون‌آشام جریان خواهد داشت و به سبک بازی‌های قبلی مانند Vampire The Masquerade ساخته خواهد شد. برعکس نسخه‌های پیشین، این بار خون‌آشام‌ها دور از چشم انسان‌ها زندگی نمی‌کنند و بلکه هویت آن‌ها برای جامعه‌ی بسته‌ی موجود به نام The Entity مشخص‌شده است. با لو رفتن هویتشان، شکار خون‌آشام توسط انسان‌ها شروع‌شده است اما جدال با آن‌ها چندان کار آسانی نخواهد بود.

شما به‌عنوان یک خون‌آشام وارد بازی خواهید شد و از قدرت‌های جادویی به‌منظور شکست حریفان استفاده خواهید کرد. کل فضای بازی در شب روایت می‌شود و این همان زمانی است که شما می‌توانید به فعالیت بپردازید و نبردهای جذابی را علیه دشمنان تادندان‌مسلح بازی تجربه کنید. یکی از ویژگی‌ها بازی و قهرمانان آن، مکیدن خون دشمنان است که باعث افزایش قدرت و سطح توانایی‌های جادویی می‌شود. درواقع کشتن دشمنان، قدرت بیشتری به شما می‌بخشد و فرایند بازی را ساده‌تر می‌کند.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Vampire: The Masquerade – Bloodhunt”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,200,000 تومان
( 0 نظر )