Valkyria Chronicles 4

700,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Valkyria Chronicles 4 عنوانی است که در سبک نقش آفرینی تاکتیکال می‌باشد و توسط استودیوی بازی سازی Sega CS3 توسعه یافته و توسط کمپانی Sega نیز به انتشار رسیده است. وقایع بازی Valkyria Chronicles 4 همزمان با اتفاقات نسخه اصلی این سری یعنی Valkyria Chronicles جریان دارند. با این حال در این نسخه، شاهد شخصیت‌های اصلی کاملا جدیدی خواهیم بود که داستان از دید آن‌ها روایت می‌شود. البته سازندگان اعلام کرده‌اند که یک DLC با نام Joint Battle with Squad 7 برای بازی منتشر خواهد شد که با تمام کردن ماموریت‌های آن، می‌توانید شخصیت‌های نسخه اصلی را هم باز کرده و از آن‌ها در بازی استفاده کنید.

 

. شاید بتوان سری بازی‌های Valkyria Chronicles را نوآورانه‌ترین و البته عجیب‌ترین تصویر سازی در سال‌های اخیر از رسانه‌های مربوط به جنگ نام برد که با به تصویر کشیدن و مخلوط هنر انیمه‌ای ژاپنی با خشونت همیشگی جنگ، دست به خلق یک پدیده تازه و جدید در زمینه جنگ زده که عنوانی بسیار قدرتمند و مهم در میان بازی‌های جنگی و البته نقش آفرینی در طی سال‌های اخیر به حساب می‌آید. بازی Valkyria Chronicles 4 قرار است شما را به سفری در سمت مهربان‌تر و لطیف‌تر جنگ ببرد. حتی تاریک‌ترین روزهای جنگ درون بازی Valkyria Chronicles 4 نیز با هوایی عاشقانه و لطیف آمیخته شده و وظایف روزانه شما نیز به هیچ وجه آن رگه خشن سایر عناوین جنگی را نداشته و روحیه مبارزه طلبانه آنچنان به چالش کشیده نمی‌شود.

باس‌های نظامی به نحوی روشن و رنگارنگ طراحی شده‌اند و سکان دار تیم نیز برخلاف باور همیشگی، مهربان خندان است. بازی Valkyria Chronicles 4 قرار است بر روی پرداخت داستانی و شخصیت پردازی تمرکز بالایی داشته باشد و المان‌های نقش آفرینی تاکتیکال بازی نیز به شدت غنی و قدرتمند به کار رفته‌اند. درون بازی، ما با گروه E همراه میشویم که تیمی متشکل از افراد و دوستانی هستند که به ماموریت‌های مختلف مربوط به میدان جنگ می‌پردازند و ما نیز باید در این بین شاهد رخدادهای مختلفی هستیم که به سر این گروه می‌آید. جریانات بازی از طریق دفترچه خاطرات شخصیت اصلی بازی یعنی Claude به ما انتقال پیدا می‌کند که در استایل بازی‌های رمان گرافیکی روایت می‌شوند و اینجا با عنوان قسمت شناخته می‌شوند.

 

Region

,

700,000 تومان
( 0 نظر )