The Smurfs: Mission Vileaf

1,000,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 14 آبان 1400
توسعه دهنده: OSome Studio
ناشر: Microïds
ژانر: Platform game, Adventure game, Shooter Video Game, Adventure
پلتفرم ها: Microsoft Windows / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Xbox One / Xbox Series X and Series S / Macintosh operating systems / Nintendo Switch
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی The Smurfs Mission Vileaf تجربه‌ای است که می‌توانید در جهان زیبای آن تجربه کنید. اسمورف‌ها در این جهان زندگی کرده و ماجراجویی‌های مختلفی را در آن تجربه می‌کنند. ۴ نوع اسمورف در این بازی وجود دارد و هرکدام وارد پنج دنیای مختلف خواهند شد. آن‌ها قدرت‌های منحصربه‌فردی داشته و در چنین جهانی از آن استفاده می‌کنند. می‌توانید سر خورده، شیرجه زده و از المان‌های حرکتی مختلف در این بازی استفاده کرده و به سمت شکست دادن دشمنان خود بروید. باید بر هر مانع غلبه کرده و در این مسیر حرکت کنید. ترکیبی ظریف از گیم‌پلی پلتفرمینگ را همراه با سیستم اکتشاف هم در بازی خواهیم دید که بسیار سرگرم کننده خواهند بود.

The Smurfs - Mission Vileaf Free Download (v38457) « IGGGAMES

داستان فانتزی بازی در مورد شرارت یک جادوگر به اسم Gargamel است که به دلیل آزمایش‌های مختلف و پلید خود موفق شده گیاه خطرناکی به اسم VILEAF را به وجود آورد. این گیاه ویژگی‌های مرموزی داشته، بسیار سمی است و می‌تواند Smurfها را به سمت خودش جذب کرده و اسیرشان کند. حال شما باید به کمک 4 عضو از Smurfهای جذاب بشتابید و در کنار آن‌ها این گیاه خطرناک را که به‌سرعت گسترش پیدا کرده از بین ببرید تا هم بتوانید جادوگر خبیث را شکست داده و هم جنگل سرسبز خود را از نابودی نجات دهید.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده و عناصر پلتفرمر در آن مشاهده می‌شود. 4 شخصیتی که کنترل می‌کنید همگی از کاراکترهای معروف سری Smurfها هستند و در طول بازی 5 منطقه مختلف جنگل را در کنار آن‌ها گشت‌وگذار خواهید کرد. همچنین دستگاهی به اسم Smurfizer در اختیار دارید که علاوه بر از بین بردن گیاه سمی، قابلیت‌های مختلفی مانند پریدن، معلق ماندن در هوا، جمع‌کردن اشیا از راه دور و… را به شما می‌دهد. این ویژگی‌ها همگی باعث افزایش عمق گیم پلی بازی و پلتفرمینگ در آن شده است.

Region

,

1,000,000 تومان
( 0 نظر )