The Persistence

800,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , ,

The Persistence یک بازی شوتر اول شخص در سبک ترس و بقا است که توسط شرکت سونی به همراه استودیوی بازی‌سازی Firesprite Games منتشر شده است.

داستان بازی در یک سفینه فضایی تحقیقاتی با نام The Persistence در سال ۲۵۲۱ شکل می‌گیرد. این سفینه فضایی در سفر خود بر روی یک ستاره در حال فروپاشی آرام می‌گیرد که این ستاره ۱۷ هزار سال نوری با کره زمین فاصله دارد. زمانی که تیم تحقیقاتی مشغول انجام آزمایش و بررسی منطقه شده ناگهان اتفاق‌های عجیب و ترسناکی برای آن‌ها رخ می‌دهد که در نهایت بسیاری از افراد گروه جهش یافته و دچار تغییر می‌شوند. خوشبختانه سفینه فضایی The Persistence بر اثر جاذبه موجود در آن ستاره ناپایدار با هیچ خطری مواجه نمی‌شود و به لطف سیستم کامپیوتری این سفینه که IRIS نام دارد، افراد حاضر در سفینه از خطرات بیرونی نجات یافته و در سلامت به سر می‌برند. آیا شما به اندازه کافی می‌توانید در این محیط خطرناک زنده بمانید و سفینه فضایی The Persistence را نجات دهید؟!

ایده بسیار جالبی که در بازی The Persistence طراحی شده این است که شخصیت شما پس از هر بار مردن دوباره زنده نخواهد شد و بازی بصورت یکپارچه در جریان قرار دارد، هر بار که شما می‌میرید یک شخصیت جدید دیگر توسط سیستم کامپیوتری IRIS انتخاب می‌شود. شخصیت جدید سفینه را به شکل دیگری می‌بیند و با دشمنان و آیتم‎های جدید و متفاوتی روبرو خواهد شد.

یکی از لازمه‌های عناوین سبک ترس و بقا وجود شرایط و المان‌های مخفی‌کاری می‌باشد و عناوین واقعیت مجازی این فرصت را به خوبی در اختیار سازنده قرار می‌دهد. بازیبازان می‌توانند بصورت مخفیانه در محیط حرکت کنند و یا در پشت وسایل و سنگرهای موجود در محیط از دید دشمنان مخفی شوند. در بازی The Persistence دوستان شما می‌توانند با استفاده از گوشی‌های هوشمند و تبلت به بازی شما متصل شوند و کامپیوتر سفینه را هک کنند، زمانی که دوستان شما وارد سیستم بشوند می‌توانند کارهایی مانند کنترل درها، پرت کردن حواس دشمنان، غیرفعال سازی تله‌ها و آشکار سازی آیتم‌های مخفی را برای شما انجام بدهند.

Region

,

800,000 تومان
( 0 نظر )