The Curious Tale of the Stolen Pets

برند:

تاریخ انتشار : 23 آبان 1398
توسعه دهنده:  Fast Travel Games, Fast Travel Games AB
ناشر: Fast Travel Games, Fast Travel Games AB
ژانر: Virtual reality, Puzzle Video Game, Adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Oculus Quest
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , ,

The Curious Tale of the Stolen Pets VR یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و فکری است که توسط شرکت Fast Travel Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت نسخه نهایی آن در آوریل 2020 منتشر شده است. بازی مخصوص هدست های واقعیت مجازی طراحی شده است و برای اجرای بازی باید این هدست را در اختیار داشته باشید.

The Curious Tale of the Stolen Pets PSVR Review - PlayStation Universe

در بازی شما باید با کمک پدربزرگ دوست داشتنی خود به کشف دنیاهای شگفت انگیز مینیاتوری بپردازید و راز و رمز حیوانات خانگی که دزدیده شده اند را حل کنید. در دنیای بازی شاهد جهان های بی نظیری خواهید بود که بسیار رنگارنگ بوده که هر جهان ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشد. در گیم پلی بازی “داستان عجیب حیوانات خانگی سرقت شده” شما باید با حل کردن معماهای مختلف داستان بازی را پیش ببرید. شما باید در جهان های مختلف بازی برای یافتن سرنخی از حیوانات خانگی به کاوش بپردازید. هرکدام از جهان های بازی پر از زندگی و جنب و جوش است و هیچ محدودیت زمانی برای اتمام مراحل بازی وجود ندارد.

بازی The Curious Tale of the Stolen Pets یک بازی پازلی است و باید بتوانید با استفاده از مهارت‌های ذهنی خود و هوشمندی، پازل‌ها را حل کنید. هدف اصل شما در بازی جست و جو و کشف چیزهایی در مورد خودتان و پیدا کردن حیوانات دزدیده شده است که سالها قبل به فراموشی سپرده شده اند. با حل معماهای روشن و ساده بازی را به پیش برده و سعی کنید چیز های بیشتری را در رابطه با خود کشف کنید اما گمان نکنید که تمامی معماهای بازی به همین سادگی خواهند بود. در بازی هیچگونه محدودیت زمانی وجود ندارد، در دنیایی که جای جای آن معما و کاوش است بمانید و هرگاه که احساس آمادگی کردید به سوی جلو حرکت کنید. بازی برروی دو پلتفرم VR و PC قابل اجرا بوده که در هردو وظیفه شما یکسان است. در رابطه با کلبه تابستانی خود تحقیق کرده و اطلاعات بیشتری را در رابطه با دنیایی که در آن هستید جمع آوری کنید.

Region

,