The Book of Unwritten Tales 2

550,000 تومان

برند:


تاریخ انتشار : 13 شهریور 1393
توسعه دهنده:  King Art Games, THQ Nordic
ناشر: THQ Nordic, The Adventure Company, HandyGames, Deep Silver, H2 Interactive
ژانر: Adventure game, Puzzle Video Game, Entertainment, Speculative fiction, Fantasy comedy, Adventure, Societal
پلتفرم ها: Linux, Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Wii U, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

The Book of Unwritten Tales 2 دومین نسخه از سری بازی با همین نام است که در سبک ماجراجویی و کلیکلی توسط کمپانی KING Art ساخته شده است. این نسخه از بازی به گفته ی یکی از منتقدین، بزرگتر، بهتر و زیباتر از نسخه ی پیشین شده است و هرکسی که علاقه به بازی های معمایی همراه با طنز دارد، این بازی را تحسین خواهد کرد. اسطوره ها آن را از پیش گفته اند. پیام آوران آن را پیش بینی کرده اند. اشخاص منتخب در تاریخ آن را باور داشته اند. حال وقت آن است که داستان ما ادامه پیدا کند. با Wibur، Ivo، Nate و Critter در یک ماجراجویی دیگر در دنیای پلید Aventasia همراه شوید. به آن ها کمک کنید تا به تقدیر خود برسند. تقدیری که هنوز نانوشته است.

The Book of Unwritten Tales 2 (Switch) Review - CultureDent

چند سال از آن زمانی که قهرمانان ما شجاعانه جادوگر ملعون مورتروگا را شکست دادند، گذشته و زندگی آن‌ها مانند بیشتر مردم، هنوز سروسامان نگرفته است. ویلبر گرز جادویی خود را کنار گذاشته، به عنوان معلم در مدرسه جادوگران مشغول به کار شده و در تلاش است تا با شغل جدید خو بگیرد. شاهزاده ایوو و نیت پس از یک دوران کوتاه عاشقانه، راه‌های جداگانه‌ی خود را در پیش گرفته‌اند. ایوو به قصر کوچک طلایی خود و نزد مادرش در پادشاهی الف‌ها، بازگشته. نیت به همراه همدم مورد اعتماد خود کریستر، در جزیره دزدان دریایی سرخ زندانی شده‌اند. اما سرنوشت قصد آرامش ندارد. جنگ دو برج به پایان رسیده ولی زخم‌هایی که بر روی زمین جا گذاشت هنوز خون‌ریزی می‌کند که یک نیروی جادویی تازه، جانوران را به توله سگ و قلعه‌ها را به عروسک تبدیل می‌کند. چهار قهرمان برای مبارزه با این تحول غیرمعمول در سرزمین آونتازیا متحد می‌شوند. تاریکی بر سرزمین چیره گردیده، آیا می‌توان Aventásia را نجات داد؟

گیم‌پلی این بازی با این‌که تنها به‌واسطه‌ی انتخاب اعمال و آیتم‌ها با کلیک کردن پیش می‌رود ولی بسیاری از مشخصات سبک نقش‌آفرینی (RPG) را نیز در بر گرفته است. دوربین در مکان‌های مختلف بازی ثابت است و شما شخصیت داستان را با کلیک کردن بر روی آیتم‌ها، افراد و یا اماکن مختلف، کنترل می‌کنید. بازی شامل مجموعه‌ای از پازل و معماهای گوناگون است که در داستانی ماجراجویانه تعبیه شده‌اند و حل آن‌ها برای بیشتر بازیکنان به طور متوسط 20 ساعت طول می‌کشد. هم‌چنین دارای 60 مکان برای کشف و بیش از 40 شخصیت جانبی است. بازی دارای زنجیره‌ای پازل اختیاری در کنار معماهای اصلی است که برای حل آن‌ها، اجباری در کار نیست. اما با حل‌وفصل این مراحل جانبی، نه تنها دستمزدی دریافت کرده بلکه لباس‌های منحصر به‌فردی را نیز برای شخصیت‌های بازی به دست خواهید آورد.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “The Book of Unwritten Tales 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

550,000 تومان
( 0 نظر )