The 25th Ward: The Silver Case

1,800,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396
توسعه دهنده ها : Grasshopper Manufacture, Active Gaming Media
ناشر ها : NIS America, Genki
ژانر: Adventure game, Puzzle Video Game, Adventure
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Linux, macOS, Mac operating systems
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی The 25th Ward: The Silver Case که توسط استودیوی Grasshopper Manufacture توسعه یافته است، دنباله بازی The Silver Case تلقی می‌گردد که در سال ۲۰۰۵ میلادی برای تلفن‌های همراه منتشر شده بود. نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی این بازی از گرافیک HD و بازسازی شده و همچنین حالت‌های داستانی جدید که در نسخه اصلی آن وجود نداشت بهره خواهند برد. داستان دانلود بازی The 25th Ward The Silver Case، حدود پنج سال پس از وقایع بازی The Silver Case در آپارتمانی کُمپلکس تحت عنوان «Bayside Tower Land» جریان دارد؛ جایی که زنی به طرز فجیعی به قتل رسیده است و هیچ شواهدی از قاتل آن در دست نیست.

پنج سال از اتفاقاتی که در سال 1999 افتاد گذشته، در آپارتمانی کُمپلکس به نام «Bayside Tower Land» یک زن به طرز مرموزی به قتل رسیده است و هنوز هیچ سر نخی از قاتل، پیدا نشده است. داستان بازی، رویداد های تصادفی ای دارد که توسط شخصیت های مختلف بازی، آن ها را تجربه می کنید. موریشیما توکیو (Morishima Tokio) یکی از آن شخصیت های معروف بازی است. شما توسط شخصیت های موجود در بازی باید داستان بازی را کامل کنید .

جهان خلق شده توسط سودا۵۱ یعنی جهان «Kill the Past» در لبه سقوط قرار دارد و ضدقهرمانان ساکن در آن، سعی در نابودی آن دارند. دانلود بازی The 25th Ward The Silver Case از سیستم «Film Window» معرفی شده در بازی The Silver Case نیز به همراه گرافیک بهبودیافته، صداها و کنترل‌های جدید بهره می‌برد.گیم‌پلی بازی چیزی نیست جز رد کردن دیالوگ‌ها که با صدای رو اعصاب تق تق دستگاه تایپ به نمایش در می‌آید و البته حفظ کردن یک سری اعداد برای باز کردن برخی درها در طول بازی. این وسط هرازگاهی یک مبارزه هم صورت می‌گیرد که مثل کارت بازی‌های ۲۰ سال پیش و با کمترین و احمقانه‌ترین گزینه‌های ممکن در آنها شرکت می‌کنید و البته گاهی هم به اینور آنور می‌روید!

امکانات کلیدی بازی The 25th Ward: The Silver Case:

  • یک سفر از نوع SUDA51: با قرار دان بازیکن در دنیای Kill the Past (سری بازی های مشابهی از استودیو SUDA51) این سری دیدگاه غم زده اش را به دنیایی نیمه پیشرفته در مرز نابودی و پر از نا هنجارها و ضد قهرمان ها ادامه می دهد.
  • دنیایی کاملاً جدید: بازگشت قابلیت سیستم Film Window که برای اولین بار وارد The 25th Ward شده است! کنترل جدید و جلوه های جدید بصری و صوتی بازی را در یک چشم انداز جدید ترسیم می کنند.
  • یک داستان اصلی, کلی داستان فرعی: گوشه و کنار توکیو را از ۳ زاویه , ایدولوژی, فلسفه و احساسات مختلف جست و جو کنید

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “The 25th Ward: The Silver Case”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,800,000 تومان
( 0 نظر )