Taxi Chaos

500,000 تومان680,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
توسعه دهنده: Team6 Game Studios
ناشر: Lion Castle Entertainment, GS2 Games Inc., Orange One
ژانر: Racing Video Game, Action game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

در بازی Taxi Chaos پشت فرمان بنشینید و تجربه‌ای متفاوت از تاکسی‌رانی داشته باشید. به عنوان راننده حرفه‌ای، وینی یا کلیو که یک اینفلوئنسر است، در شهر برانید، ترافیک را دور بزنید و دیوانه‌ترین مسافران را سوار کنید. شما مجبور نیستید مسافری را سر وقت به مقصد برسانید، اما اگر پول می‌خواهید، بهتر است نیازهای مشتری را برطرف کنید. از خیابان‌های شلوغ عبور کنید، به عابرین پیاده جاخالی بدهید و حتی قوانین جاذبه را زیر پا بگذارید و روی سقف خانه‌ها رانندگی کنید، تا مسافر خود را به مقصد برسانید. هیچ‌چیز در این بازی، بیش از حد خطرناک به حساب نمی‌آید و هدف، رضایت مشتری است!  راه‌های میانبر نیو یلو سیتی را کشف کنید و در مسیر، با مسافران خود کمی آشنا شوید.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در نقش کاراکتر یک فرد نوجوان هستید که با یک اتومبیل زرد رنگ که شبیه تاکسی می باشد می خواهد در شهر خود شروع به کار کند و مسافر ها را از این مقصد به آن مقصد برساند.

این بازی بیشتر از اینکه از شما به خواهد که ماموریت ها را انجام دهید ، شما را ساعت های فراوان سرگرم می کند.

مثال شما در مسیر خود با ترافیک روبه رو می شوید که شما با فشار دادن کمک های خود تاکسی شما از روی تمامی اتومبیل های دیگر می پرد و در زمان حرکات های جذاب و هیجانی کاراکتر های بازی حرف های طنز و خنده دارید می زنند که بسیار مضحک می باشد.

گرافیک بازی بسبار عالی و سازنده از موتور گرافیکی مناسب برای این بازی جذاب استفاده کرده است و این نشانه دقت تیم سازنده برای انتخاب موتور گرافیکی مناسب می باشد.

جلوه بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و و سازنده برای محیط بازی از جلوه های بسیار عالی و نورپردازی منحصر به فردی برای این بازی استفاده کرده است.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موسیقی های که ممکن بوده برای این بازی استفاده نموده است و صداگذاری بازی بسیار عالی و خوب می باشد.

Region

,

500,000 تومان680,000 تومان
( 0 نظر )