Super Kickers League

350,000 تومان

برند:


تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
توسعه دهنده: Xaloc Studios
ناشر: Xaloc Studios, Just For Games
ژانر: Sports Video Game, Simulation Game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, Microsoft Windows, PlayStation 4
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Super Kickers League بهترین تجربه یک فوتبال فانتزی را به شما می دهد و قواعد فوتبال معمولی را ندارد. درواقع شما آزادانه می توانید حرکت کنید و با شخصیت های کارتونی این مسابقات زیبا را برگزار کنید. می توانید به تنهایی یا با دوستان خود به سراغش بروید و تیمی جذاب از ماهرترین فوتبالیست ها را دور هم جمع کنید. بازی مناسب یک تجربه چندنفره آنلاین جذاب است که لحظات خوشی را برای تان به ارمغان می آورد. مهارت های مختلفی وجود دارد که کم کم آنها را کسب خواهید کرد و در ادامه هم حالت های بیشتر که رقابت را شدیدتر می کند، به بازی اضافه خواهد شد. این روند را می توانید در لیگ سوپر کیکرز ادامه دهید و در کنار یک رقابت سالم، سرگرمی و خنده را هم تجربه کنید.

بازی Super Kickers League محتوای زیادی برای ارائه کردن دارد و تا مدت ها می توانید با دوستان خود این رقابت را تجربه کنید. یکی از ده تیم را انتخاب کنید و با بازیکنان منحصر به فرد هرکدام، در تلاش برای به ثمر رساندن بیشترین گل ها باشید. ۴ زاویه دوربین مختلف در بازی وجود دارد که در صحنه های آهسته هم به کار می رود و بسیار زیبا هستند. در حین بازی می توانید قدرت های خود را افزایش دهید و شوت های برق آسا را به سمت دروازه راهی کنید.

تیم موردعلاقه خود را در مسابقات آنلاین استفاده کنید و استرس بالا را در برابر تیم های قدر تجربه کنید. شما هم می توانید با چنین رقابت هایی پیشرفت کنید و تکنیک های مختلفی را داشته باشید. این تکنیک ها می تواند رفته رفته تازه تر شود و شما هم ابداع کننده آن ها در ادامه خواهید بود. در نبردهای ۳ به ۳ می توانید دوستان خود را دعوت کنید و اجازه انتخاب به آن ها بدهید. می توانید از پاورآپ هایی نظیر گاو و توپ های آتشین در بازی استفاده کنید و کلی بخندید.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Super Kickers League”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

350,000 تومان
( 0 نظر )