STAR WARS Battlefront II – Elite Trooper Deluxe Edition

برند:

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Star Wars Battlefront II یک بازی اکشن شوتر، چهارمین بازی از سری بتلفرانت و در مجموع هفتمین بازی فرنچایز Star Wars است که توسط استودیوی EA DICE در حال توسعه بوده و به زودی شرکت الکترونیک آرتز آن را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و کامپویتر‌های ویندوزی عرضه خواهد کرد داستان این بازی در واقع پل ارتباطی بین Star Wars: The Force Awakens و Star Wars: The Last Jedi خواهد بود.

عنوان Star Wars Battlefront II قصد دارد به ریشه‌های خود برگردد. مطمئنا می‌دانید که قبل از Battlefront بازی‌های دیگری هم با همین نام منتشر شده‌اند. حضور بخش کمپین در بازی کمک ویژه‌ای به تیم سازنده می‌کند تا بازی را به نسخه‌های کلاسیک خود نزدیک تر کنند. بخش کمپین بازی بیشتر روی شخصیت Iden Versio تمرکز دارد که به همراه واحد ویژه‌ی Inferno Squad در تلاشند تا امپراطور خود را بازگردانند و تمام شورشیان را از بین ببرند. به هر حال عدم وجود یک بخش Single Player یکی از کمبود‌های نسخه‌ی قبل بود و باید حل می‌شد.

یکی دیگر از مواردی که قطعا به جذب مخاطب کمک می‌کند، رایگان شدن بسته‌های الحاقی است. زمانی که بسته‌های الحاقی پولی برای بازیکنان و یک بازی در نظر گرفته می‌شود، بدین معنا است که سازنده قصد دارد جامعه کاربری بازی را از یکدیگر جدا کند. اما زمانی که بسته‌های الحاقی و نقشه‌ها به رایگان در دسترس قرار بگیرند، جامعه کاربری بازی مورد نظر همیشه در کنار یکدیگر قرار داشته و تجربه یکسانی را کسب می‌کنند. همچنین این مورد می‌تواند زمینه ساز جذب بیشتر مخاطب نیز باشد.

بخش جدیدی که Star Wars Battlefront II اضافه شده است Arcade نام دارد . شما در این بخش شما در مقابل دشمنان با هوش مصنوعی قرار می‌گیرید و توانایی‌های خود را در سناریو‌ها و چالش‌های مختلف امتحان می‌کنید. در این مد به شما اجازه داده می‌شود تا در یک زمین تمرینی به تست کردن سلاح‌ها و ابزار جدید خود بپردازید قبل از این‌که با آن‌ها وارد بخش چند نفره‌ی بازی شوید. در آنجا با متحدان هوش مصنوعی یک تیم ده نفره تشکیل می‌دهید، تجهیزات خود را آماده و توانایی‌های خود را انتخاب می‌کنید و وارد میدان جنگ می‌شوید.

Region

,