South Park – The Fractured But Whole Deluxe Edition

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

South Park: The Fractured but Whole یک بازی فانتزی است که با از روی یک انیمیشن سریالی بسیار پر طرفدار ساخته شده است. انیمیشنی که توانست با مسخره کردن همه چیز و همه کس از جمله وضعیت جوامع، موارد سیاسی، ادیان، کشورها و حتی افراد مشهور مخاطبان زیادی را مجذوب خود کند. محبوبیت بالای این مجموعه، سازندگان آن را به فکر ورود به عرصه بازی‌های ویدئویی واداشت و این‌طور شد که اولین بازی ساخته شده از روی انیمیشن ساوت پارک در سال ۱۹۹۸ بر روی کنسول نینتندو ۶۴ منتشر شد و سپس به رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۱ راه یافت.

از آن زمان بازی‌های دیگری نیز با اقتباس از این انیمیشن ساخته شدند اما بیشتر آن‌ها یا به شدت ضعیف ظاهر شدند و یا در بهترین حالت عنوانی متوسط بودند. تا اینکه South Park: The Stick of Truth همه چیز را تغییر داد. این نسخه از بازی توسط استودیو Obsidian ساخته شد و پس از تاخیر‌های فراوان بالاخره در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. نسخه بعدی این بازی یعنی South Park: The Fractured but Whole که توسط استودیو یوبی‌سافت سان فرانسیسکو ساخته شده. است در اکتبر 2017 منتشر شد.

داستان این بازی، ادامه داستان نسخه قبل است و شما دوباره در نقش «بچه جدید» قرار می‌گیرید که در جهان فانتزی (دنیایی ساختگی که بچه‌ها برای بازی‌کردن با یکدیگر به وجود آورده بودند) نسخه قبل بعد از سختی‌های فراوان، بالاخره به مقام پادشاهی رسیده‌‌اید. البته، این مقام به سرعت از بین می‌رود؛ زیرا بچه‌ها از ماجراجویی در جهان فانتزی خود خسته می‌شوند و تصمیم می‌گیرند تبدیل به ابرقهرمان شوند و یک گربه گم شده را پیدا کنند تا بتوانند جایزه صد دلاری آن‌ را از آن خود کنند. این ماموریت به ظاهر ساده تبدیل به داستانی عجیب، شیطانی و البته اتفاقاتی خنده‌دار می‌شود.

Region

,