Sophstar

1,450,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 26 خرداد 1400
توسعه دهنده: Banana Bytes
ناشر: Banana Bytes, Red Art Games
ژانر: Shooter Video Game, Indie game
پلتفرم ها: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

پس از بازی عالی Star Hunter DX، Raging Blasters، و Crimzon Clover – World EXplosion از Steam به Switch eShop، Banana Bytes’ Sophstar، یک تیراندازی جهنمی با گلوله عمودی با جن‌های کاملاً مشخص در برابر پس‌زمینه‌های چرخشی ساده قرار گرفته است. نه کشتی عظیم برای انتخاب وجود دارد که همگی رفتارها، مزایا و معایب متفاوتی دارند، به این معنی که تشخیص اینکه چه چیزی برای شما مفید است به زمان و تلاش نیاز دارد. برخی از آنها دارای شلیک های ناامیدکننده هستند اما سلاح های ثانویه قاتل دارند، در حالی که برخی دیگر به یک تله پورت مانند بازی رولت روسی دسترسی دارند.

ویژگی های پایه هر کشتی نیز نسبتاً عجیب و غریب است. شما دارای چندین سرعت مختلف هستید که توسط دو حالت شلیک مختلف و ماشه های ‘L’ و ‘ZL’ تعدیل می شود که در صورت تمایل سرعت شما را به سمت خزیدن کاهش می دهد. تله پورت ها بر اساس شارژ سریع کار می کنند و می توان از آنها برای خارج شدن از کلینچ ها استفاده کرد، اما قبل از اینکه بتوانید از آن استفاده کنید به یک لحظه برای آماده سازی آن نیاز دارید و این زمان بندی نیاز به دقت و دانش تخصصی در مراحل بعدی دارد. همه گفته‌ها و انجام‌ها، بسته به حساسیت‌های شما، تلاش برای یافتن منطقه آسایش شما یا فریبنده یا بیش از حد خواهد بود.

سیستم امتیازدهی در Sophstar با دقت و دانش کافی پیاده‌سازی شده است، جایی که نمادهای کم‌رنگ به جا مانده توسط صنایع دستی نابود شده را می‌توان برای بازدهی بیشتر زودتر جارو کرد. این امر مستلزم یک استراتژی است که به عنوان “نقطه خالی” شناخته می شود، جایی که شما بیشتر وقت خود را در سناریوی ریسک-پاداش در نیمه بالای صفحه صرف می کنید.

مرحله اولیه پیش پا افتاده به نظر می رسد و بدون الهام به نظر می رسد، اما در نیمه راه مرحله دو چیزها شروع به جوشیدن می کنند. بسته به سرعت پایه کاردستی انتخابی‌تان، ممکن است لازم باشد یکی از آن دکمه‌های کاهش سرعت را فشار دهید تا به طور مؤثر آتشی را که به سمت شما می‌آید سرنگان کنید – و تصادفاً با آن برخورد نکنید. این البته به سطح مهارت و سبک بازی بازیکن بستگی دارد، اما اگر بتوانید از آن به درستی بهره برداری کنید، این ویژگی کار می کند.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Sophstar”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,450,000 تومان
( 0 نظر )