Shadow of the Colossus کارکرده Region All

360,000 تومان

موجود در انبار

سایه کلوسوس یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت  JAPAN Studio با همکاری Bluepoint Games توسعه یافته و به وسیله Sony Computer Entertainment در 6 فوریه 2018 به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن 4 منتشر شده است. این نسخه از بازی در واقع نسخه ای بهبود یافته با تغییرات بسیار زیادی در گیم پلی و گرافیک بازی از یک بازی با همین نام است که در سال 2005 برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شده بود.

داستان بازی درباره شخصیتی به نام “واندا” است که توسط اسب باوفایش آگرو، وارد سرزمین ممنوعه می‌شود. او برای نجات جان دختری جوان و بیدار کردن او از خوابی ابدی باید شانزده غول کلوسوس را پیدا کرده و آنها را از بین ببرد. نسخه اصلی بازی Shadow of the Colossus توسط فومیتو اوئدا ساخته شده است که یکی از کارگردانان بزرگ دنیای بازی های رایانه ای می باشد.

در بازی می توانید با استفاده از شمشیر و تیر و کمانی که در دست دارید پس از پیدا کردن محل زندگی کالسوسها آنها را به مبارزه دعوت کرده و با استفاده از نقاط ضعف های مختلف هرکدام از آنها، آنها را شکست داده و نابود سازید. در بازی می توانید از اسب نیز استفاده کرده و با سرعت زیادتری به دور غول ها حرکت کرده و از جهت های مختلف به سمت آنها تیراندازی کنید.

Region

,

360,000 تومان
( 0 نظر )