Romancing SaGa 3

2,600,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 20 آبان 1398
توسعه دهنده ها : ArtePiazza
ناشر ها : Square Enix
ژانر: Role-playing Video Game, Adventure game, Casual game, Strategy Video Game, Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Romancing SaGa 3 طرفداران سبک RPG قدیمی و کلاسیک را خوشحال می کند و آن ها می توانند برای اولین این شاهکار افسانه ای ژاپنی را تجربه کنند. سناریوهای ناب به همراه عملکردهای جدید به بازی اضافه شده اند و می توانید نسخه غربی این بازی را همراه با زبان انگلیسی تجربه کنید. برای شروع یکی از ۸ شخصیت بازی را انتخاب کرده و راهی ماجراجویی خود می شوید. داستان بازی طوری ادامه پیدا می کند که هر ۳۰۰ سال یکبار شاهد ظهور ستاره ای جدید هستیم که زمین را تحت تاثیر قرار می دهد. جهان ما زیر حملات بسیاری قرار دارد و شما باید همه ی نیروهای خود را به صف کنید و فرصتی برای زنده مانده همه ایجاد کنید. در طی حملات بزرگی که تیم Morastrum انجام دادند، تنها یک کودک زنده می ماند و در نهایت خودش می خواهد جهان را تغییر دهد. کار به همین سادگی ها پیش نمی رود و او باید بتواند سرنوشت خودش را نادیده بگیرد و به قدرت های لازم دست پیدا کند. این قدرت ها هستند که او را به مقام Morastrum می رساند و در نهایت می تواند بشریت را از یاس و ناامیدی نجات دهد.

Romancing SaGa Minstrel Song Remastered Staff Comments, More Games Teased

در دنیای عجیبی زندگی می‌کنیم. جایی که هر 300 سال ستاره‌ای سیاه جلوی خورشید را می‌گیرد و تمام موجودیت این دنیا را تهدید می‌کند. هر که در این سال به دنیا می‌آید قبل از پایان آن قربانی می‌شود. مهم نیست که انسان باشید یا هیولا، هر که باشد شانسی برای بقا پیدا نمی‌کند. بازی Romancing SaGa 3 داستان تلخی را روایت می‌کند. دنیا نفرین‌شده است و معدود افرادی روی زمین می‌توانند نجات پیدا کنند. زمان بالاخره فرامی‌رسد و تنها یک کودک می‌تواند نجات پیدا کند. او از مرگ قدرت گرفته است و می‌خواهد با استفاده از آن تمام دنیا را فتح کند و روی تخت پادشاهی بنشیند. به او آرچفایند می‌گویند اما یک روز حادثه‌ای عجیب می‌افتد و او برای همیشه نابود می‌شود. 300 سال از آن روز تلخ گذشته است و بار دیگر کودکی بخت و اقبال را شکست داده است. او قدرت‌های کودک قبلی را ندارد اما اسمش ماتریاچ است و می‌خواهد تنها ملکه و فرمان روای زمین باشد. اما آیا او می‌تواند سرنوشت را برای رسیدن به این خواسته شکست دهد؟

Romancing SaGa 3™ on Steam

بازی Romancing SaGa 3 داستان شاهزاده نوید داده‌شده در عصر تاریکی است. مردم به دنبال پایان دادن به این وضعیت هستند. اما آیا این همان کودکی است که سرنوشت به آن‌ها نوید داده است؟ آیا این کودک همانی است که قرار است دنیا را تحت فرمان روایی خود قرار دهد یا اینکه مانند قبلی‌ها روزی نابود خواهد شد؟ با طی داستان جذاب این بازی به‌تمامی این سؤالات جواب داده خواهد شد. دنیای از اژدها و هیولاهای عجیب‌وغریب پیش روی شما هستند و قرار است میان آب‌وآتش بجنگید و سرنوشت را شکست دهید.

بازی Romancing SaGa 3 به شما نشان می دهد که آیا می توانید فرزند خوبی برای زمین باشید یا خیر. نیروهای شر قدرت بسیار زیادی دارند و باید بتوانید در برابر آن قد عدم کنید. همانطور که انتظارش را داشتیم، گیم پلی بازی به خوبی روی کیفیت فعلی صنعت بازی استوار شده است و سازندگان تغییر خوبی در بافت حرکات شخصیت ها انجام داده اند. هرکدام از شخصیت ها حرکات خوبی از خود نشان می دهند و می توانید برای انتخاب آن ها هیجان زده باشید. شکوه عاشقانه ۳ را می توانید روی کامپیوتر خود تجربه کنید و امیدوار باشید که خاطرات تان دوباره رنگ و بوی خوبی به خود بگیرد.

Romancing SaGa 2™ on Steam

Region

, ,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Romancing SaGa 3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,600,000 تومان
( 0 نظر )