Romance of the Three Kingdoms XIV

550,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 25 دی 1398
توسعه دهنده: Koei, Koei Tecmo, Koei Tecmo Games
ناشر: Koei Tecmo, Koei Tecmo Games, KOEI TECMO AMERICA Corporation
ژانر: Strategy
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره،چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Romance of the Three Kingdoms نام چهاردهمین نسخه از سری بازی های استراتژیک نقش آفرینی شبیه ساز محبوب می باشد ک در ژاپن با نام Sangokushi نیز شناخته می شوند . این عنوان در سرزمین پهناور چین جریان دارد و نقشه ی این بسیار واقع گرایانه و منحصر به فرد طراحی شده است . نقشه ی گسترده ی بازی ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV شامل 46 شهر و تقریبا 340 منطقه می شود و شما می توانید با ارتش های ساکن در این مناطق متحد شوید تا دشمنان قدرتمندتر خود را شکست بدهید ، یا که می توانید با آن ها بجنگید و در صورت پیروزی سرزمین آن ها را فتح کنید و قلمروی خود را گسترش دهید . سیاست یکی از عناصر مهم این بازی است و شما باید سعی کنید علاوه بر اینکه ارتش خود را قوی تر می سازید ، در این زمینه نیز پیشرفت کنید .

شما افسران زبده‌ای در بازی Romance of the Three Kingdoms XIV دارید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و سرزمین‌ خود را بهتر اداره کنید. دستورات خود را مدام به سربازان برسانید و مدیرانی را روی لشکرهای خود قرار دهید که مطمئن هستید، از فرمان شما پیروی می‌کنند و شایستگی لازم را دارند. بیش از ۱۵۰ شخصیت مهم در بازی وجود دارد که ۱۰۰۰ افسر تعلیم دیده زیر نظر آن‌ها فعالیت می‌کنند. در بخش کمپین بازی می‌توانید داستان هرکدام را بشنوید و به تلاش آن‌ها برای یکپارچه کردن ملت‌ها جامه‌ی عمل بپوشانید. افسران شما شخصیت‌های قدرتمندی هستند و هرکدام در جای مناسب می‌توانند بهترین کارایی را داشته باشند. برای فتح سرزمین‌ها به همه‌ی این افراد نیاز دارید و باید جایگاه هرکدام را به‌درستی شناسایی کنید.

بازی ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV یکی از پر محتواترین بازی های استراتژیک موجود می باشد و در آینده هم بسته های گسترش دهنده و به روز رسان هایی برای آن منتشر خواهند شد .این نسخه از بازی نیز دقیقا در دوران افول سلسله‌ی هان جریان دارد و بازیکنان باید برای تصرف هرچه بیشتر مناطق چین باستان، با یکدیگر رقابت کنند. در این نسخه شاهد وجود تعدادی از بهترین ویژگی‌های کل سری خواهیم بود. برخی از این موارد شامل سیستم رنگ بازی به‌صورت کاملا ساده که از نسخه‌ی اصلی الهام‌گیری شده است و همچنین سیستم حاکم‌محوری که در نسخه‌های نهم و یازدهم سری وجود داشت، می‌شود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Romance of the Three Kingdoms XIV”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

550,000 تومان
( 0 نظر )