Red Wings: Aces of the Sky

1,400,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 2020
توسعه دهنده: All in! Games SA
ناشر: All in! Games SA
ژانر: Simulation Video Game, Shooter Video Game, Indie game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Red Wings: Aces of the Sky یک بازی ایندی در سبک اکشن ، استراتژی ، آرکید و شبیه ساز نبردهای هوایی با دو زاویه اول‌شخص و سوم‌شخصه که در استودیوی مستقل All in! Games توسعه یافته و در تاریخ 13 اکتبر 2020 برای PC عرضه شد. در این بازی کمپینی با چهار بخش مختلف داریم، گیمرها به عنوان یک خلبان ماهر به کنترل هواپیماها در دوران جنگ جهانی اول می‌پردازن. گیم‌پلی بازی ترکیبی از تمرکز و واکنشه که شما همزمان با کنترل یک هواپیمای قدیمی، باید به دشمن شلیک کنید. از توانایی‌هاتون در این زمینه نهایت استفاده رو برده و نیروهای حریف رو نابود کنید. تیم توسعه‌دهنده 12 هواپیمای متفاوت رو در بازی گنجونده که عدد مناسبی برای یک بازی مستقله.

بازی Red Wings: Aces of the Sky

بازی Red Wings: Aces of the Sky بازی هواپیمایی در دنیای جنگ جهانی دوم مانند است که حالتی کاملاً آرکید دارد. گرافیک کارتونی و طراحی کلی آن نشان می‌دهد که با بازی‌ای مواجه هستیم که اصلاً جدی نیست و تلاش دارد فانتزی و سرراست باشد. روال مبارزات هوایی این بازی بسیار ساده است. تمام پیچیدگی پرواز کردن در کم‌وزیاد کردن سرعت و مدیریت سوخت و Health خلاصه می‌شود. البته این مدیریت خود در حد و اندازه پرواز از میان رینگ‌هایی سبزرنگ معلق در هوا است که هم سوخت و Health را پر می‌کنند. در کنار آن، دو قابلیت چرخش به سمت برعکس جهت پرواز و جاخالی دادن در حالت چرخش به دور خود است که برای لحظاتی هواپیما را ضدضربه می‌کند…و این تمام پیچیدگی بازی است! البته قابلیتی نیز در بازی وجود دارد که در صورت کم کردن Health دشمن، می‌توان با فشردن دکمه مخصوص و در حین کات سین با شلیک تیری خلبان دشمن را مستقیم مورد هدف قرارداد. این توانایی بسیار ناکارآمد هست زیرا مقدار Health باقی‌مانده از دشمن برای فعال شدنش آن‌قدر کم است که با ادامه دادن به شلیک می‌توان راحت‌تر کار هواپیمای دشمن را تمام کرد…!

جنگ جهانی اول شروع‌شده و هواپیماها به ناوگان تازه‌ای برای دو سوی جنگ تبدیل‌شده‌اند. هرچند که فناوری این هواپیماها بسیار قدیمی و خطرزاست اما خلبان‌های جسوری مانند شما پیدا می‌شوند که دل به دریازده و هر آنچه می‌توانند را برای بردن جنگ انجام می‌دهند. بازی Red Wings Aces of the Sky داستان نبرد هواپیماهای سنتی با گرافیک سه‌بعدی را در حین جنگ بزرگ جهانی از دید دو طرف جنگ ارائه می‌دهد. می‌توانید جا پای خلبان‌های آلمانی بگذارید یا اینکه سمت دیگر جنگ را بگیرید و آسمان را از آن خود کنید. بیش از 50 مرحله داستانی وجود دارد که هرکدام به‌نوعی شمارا سرگرم می‌کنند و چالش‌های مخصوصی پیش می‌آورند. کنترل 12 هواپیمای تاریخی را به دست بگیرید و آن‌ها را با استفاده از سیستم درختی به‌کاربرده شده، ارتقاء دهید و هر بار باقدرت بیشتری به سمت دشمن بتازید.

بازی Red Wings: Aces of the Sky

گیم پلی بازی Red Wings Aces of the Sky، قابلیت Co-Op را هم ارائه می‌دهد و می‌توانید همراه دوستتان به هوانوردی بپردازید اما مراحل داستانی هم به‌اندازه کافی جذاب و گیرا هستند. مکانیسم داگفایت بازی که هسته گیم پلی را تشکیل می‌دهد، به‌خوبی ساخته‌وپرداخته شده و توانایی ارائه لحظات هیجان‌انگیزی را دارد و استودیو به‌خوبی از پس تعادل میان حالت شبیه‌ساز و آرکید بر آماده است. هرکدام از مراحل بازی حدود 25 دقیقه طول می‌کشند اما با توجه به آنکه میزان سوخت شما محدود است، باید استراتژی خوبی برای مصرف آن داشته باشید و در غیر این صورت، چند دقیقه کافی است تا سقوط آزاد به سمت مرگ را تجربه کنید. بیشتر مراحل به کشتن و نابودی ناوگان هوایی می‌پردازد اما یک سری مراحل تحقیقاتی هم وجود دارد.

بازی Red Wings: Aces of the Sky

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Red Wings: Aces of the Sky”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,400,000 تومان
( 0 نظر )