Red Dead Redemption 2: Special Edition

برند:

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Red Dead Redemption 2 یک بازی ویدیویی در سبک اکشن ماجراجویی و جهان باز است که توسطRockstar Studios ساخته و از سوی Rockstar Games منتشر شده است. این بازی سومین قسمت از این مجموعه محسوب می‌شود و پیش در آمد بازی Red Dead Redemption سال ۲۰۱۰ است.

این بازی جهان‌باز در دنیای غزرب وحشی جریان دارد که در آن بازیکن کنترل شخصیت آرتور مورگان را از دید سوم یا اول شخص بر عهده می‌گیرد. در این بازی توجه زیادی به جزئیات شده‌است، به طوری که اگر بازیکن اسب خود را در مکانی رها نماید و بیش از حد از آن دور شود، اگر اقدام به صدا زدن آن نماید، اسب صدا را نخواهد شنید و به دنبال بازیکن نمی‌آید. بازی دارای حالت‌های تک‌نفره و چندنفره آنلاین می‌باشد.

نسخه The Special Edition این عنوان که دارای دو مرحله داستانی ( یک سرقت از بانک و مخفیگاه گنگسترها)، یک اسب سیاه با خال‌های سفید، یک لباس با نام The Nuevo Paraiso،مدالیون و تالیسمن (بخش طلایی که روی چکمه شخصیت قرار دارد)، تخفیف‌ها، پاداش های نقدی و بسته‌های افزایشی در گیمپلی در حالت داستانی و سه اسلحه رایگان در اسلحه سازی می‌باشد. این نسخه به همراه یک کپی از نقشه بازی بفروش می‌رسد.

Region

,