Raging Loop

1,600,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 12 آذر 1394
توسعه دهنده ها : Kemco, Kotobuki Solution Co., Ltd., DWANGO
ناشر ها : Kemco, PQube
ژانر: Adventure game, Visual novel, Indie game, Adventure
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Android, iOS, Microsoft Windows, PlayStation Vita
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره،

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

ایده اولیه بازی Raging Loop بر روی دو سوژه بسیار مرموز، ترسناک و در عین حال دوست داشتنی و عامه پسند استوار است؛ چرخه مرگ و زندگی و انسان­های گرگ نما! جذابیت نهفته در موضوعاتی که به دلیل ماهیت متافیزیکی خود کنجکاوی بیشتر مخاطبین را قلقلک داده و با اغوای قوی ادراک و منطق، ذهن را به جهان تخیل پرواز می­دهند، باعث شده بسیاری از فانتزی نویس­ها، معمای بزرگ مرگ و امکان بازگشت دوباره به زندگی، و نیز موجودات افسانه‌ه­ای گرگ نما را دستمایه آثار هنری خود (در مدیوم­های مختلف از جمله سینما، تلویزیون و بازی­های ویدیویی) قرار دهند.

Raging Loop - نینتندو سوییچ main-1 2

Raging Loop در یک روستا در ژاپن به اسم یاسومیز اتفاق می افتد و داستانی است از یک وحشت روانشناختی و عجیب که شما را هرچقدر هم که شجاع باشید می ترساند . غباری سنگین پیرامون این روستا را فرا گرفته است و مانع از ترک شما و یا هر کس دیگری از روستا می شود . حالا داستان پیرامون هارواکی فوسایاشی که جوانی تازه وارد در این روستا است ، او خودش نمی داند که قرار است قربانی یک مراسم قدیمی و ناگوار در این روستا شود چرا که برای خوشنودی خدایان قدیمی اهالی این روستا کسی را قربانی می کنند و چه بهتر که این شخص یک غریبه باشد و از اهالی روستا نباشد . پس برای زنده ماندن تمام گزینه های خود را به لطف یک امکان ویژه که بازی در اختیار شما قرار می دهد پیگیری کنید .

Raging Loop - نینتندو سوییچ main-1 9

داستان را به عقب برگردانید و سایر اقدامات را انتخاب کنید تا نتایج مختلف را ببینید و از انگیزه شخصیت ها مطلع شوید . مرگ ممکن است با اطلاعات جدیدی به شما پاداش داده شود ، کلیدی که به شما امکان دسترسی به مسیرهای جدید را می دهد و شما را به هویت قاتل نزدیک می کند و یا به شما راه فرار را از این روستا نشان می دهد . در بازی Raging Loop هایاساکی خود را درون یک حلقه زمانی غیر قابل توصیف می بیند که نمی تواند از آن فرار کند و این حلقه زمانی از لحظه ورودش به این روستا است تا لحظه مرگش که با مردن شما به عنوان این شخصیت درون بازی ، حلقه زمانی دوباره به کار می افتد و از ابتدا شما را وارد این روستا می کند .

Raging Loop - نینتندو سوییچ main-1 3

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Raging Loop”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,600,000 تومان
( 0 نظر )