(دیدگاه کاربر 5)

Pro Evolution Soccer 2017-Barcelona Edition

برند:

شنبه ها و یک شنبه ها که درگیر لیگ ها هستیم و سه شنبه و چهارشنبه شب ها مشغول چمپیونز لیگ هستیم.آیا این میزان فوتبال برایمان کافی است ؟
خیر,بلکه صبح تا شب روزهای دیگر هفته هم در حال بازی کردن Pro Evolution Soccer هستیم

pes2017-logo

تیکی تاکای گواردیولا یا فوتبال پرشور یورگن کلوپ؟ انتخاب با شماست …

گیمرهایی که یک سن و سالی ازشون گذشته است حتما خاطرات کلوپ رفتن و PES (شاید Winning Eleven)بازی کردنشان جز خاطرات ناب بچگی هایشان باشد که یکی از بزرگترین آرزوهایشان بازگشت به آن روزهاست و در اعماق قلب خود همیشه امید دارند که یک روز Konami بتواند این عنوان را احیا کند که کمی آن طعم فراموش شده را بچشند.

pes2017-e3-concept_arrange-719x404

باز هم مثل همیشهPES قانع به پیشرفت شماره ی قبل خود نشده است و سعی دارد با عناصر تازه برای شبیه سازی فوتبال تلاش کندو با این چشم انداز سعی دارد مخاطبانش را به قدری درگیر مستطیل سبز شوند که کاملا یک فوتبال کامل را صاحب شوند.

pes2017-e3-referee_1465907163-0

شاید بارزترین نکته  فیزیک توپ هنگام دریافت و کنترل توسط بازیکنان باشد که نگرش ویژه ای روی آن در این نسخه اعمال شده است و نکته ی جدید دیگر سیستم پاس دادن و دریافت پاس بهینه شده است که میتوان گفت پاسکاری و تیکی تاکا در این نسخه میتواند یک هنر باشد که از دست هر کسی بر نمی آید.

تغییر دیگر این شماره سیستم تاکتیک و پلن های مسابقات است که از این پس بازیکنانی هم که توسط هوش مصنوعی کنترل میشوند با رفتار عاقلانه تری به دستورات شما و سبک بازی شما واکنش نشان میدهند و خیلی سریع خود را با سرعت بازی و تاکتیک شما سازگار میکنند و بخشی به عنوان تاکتیک های پیشرفته در صفحه ی چینش ترکیب و تاکتیک تعبیه شده است که در آن برنامه و استراتژی خود را کامل میتوانید باجزییات برنامه ریزی کنید و به تیم خود تزریق نمایید.

pes_17_cover

از دیگر ویژگی ها قابلیت آنالیز کردن بازی های دوستانتان در بخش My Club است که دید یک مربی را به شما میدهد.

cjup7rjuyaatecd-7f652

و با توجه به قدرت بالای Fox Engine و انعطاف قابل توجه آن مطمئن باشید گرافیک و مخصوصا نورپردازی ها و چهره های بازیکنان در کنار فیزیک و گیم پلی کاملا بهینه شده, شما یک فوتبال خوش طعم را سفارش داده اید.

pes_17

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Region

,

5 دیدگاه برای Pro Evolution Soccer 2017-Barcelona Edition

 1. فرهاد

  محتویات این نسخه چی هست؟

 2. آرمان

  سلام،اینو بخوام سفارش بدم با پول پست چقدر در میاد؟ با پیک یک روزه منظورمه بچه شهران هم هستم

  • گیم پلی ایران

   سلام هزینه پیک تهران 12 تومنه

 3. HAK

  میشه توضیح بدید این نسخه چه فرقی با نسخه اصلی داره
  ؟؟؟

 4. erfan

  با fifa 16 و dark souls 3تعویض هم میکنید ???

  • گیم پلی ایران

   با پشتیبانی فروشگاه تماس برقرار بفرمایید

 5. Babak

  اینطور که من متوجه شدم این نسخه محتوای انحصاری هم داره البته در بخش MyClub میشه بازیکنان قدیم بارسا رو در تیم داشت مانند رونالدینیو،پویول،ریوالدو،ژاوی و دوتای دیگه رو که من نمیشناسم + این نسخه استیل بوک هست که شکیل ساخته شده و به درد عاشقان بارسایی مانند خودم می خوره

  چند روز دیگه پولم جور بشه همین رو سفارش می دم

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

( 5 نظر )