Phoenix Point: Behemoth Edition

1,740,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 9 مهر 1400
توسعه دهنده ها : Snapshot Games, Saber Interactive
ناشر ها : Snapshot Games, Prime Matter
ژانر: Strategy Video Game, Role-playing Video Game
پلتفرم ها: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Phoenix Point بازیکن را در میان نبرد ناامید کننده ای قرار می دهد که باید زمین را از شر موجودات جهش یافته نجات دهند و تهدیدی بزرگ را خنثی کنند. بازی دارای ویژگی هایی است که جنگ را تاکتیکی تر می کند و مدیریت منابع اهمیت بیشتری در آن پیدا می کند. این مدیریت در سطج جهانی است و باید شیوع چنین بیماری را در یک چالش بی پایان از بین ببرید و نگذارید که کل کره زمین دچار آن شود. جهان بازی در معرض ویروس پاندورا قرار گرفته است و انسان ها و دیگر موجودات تحت تاثیر آن قرار گرفته اند. یک فاجعه جهانی در شرف وقوع است و اینبار زاد و ولد ها حالت شرورانه به خودش گرفته است و هر موجودی می تواند دشمن شما لقب بگیرد. بخش عمده ای از تمدن بشری از بین رفته است و حال شما باید اصول و چشم انداز وسیع بشریت را بازنگری کنید و کم کم امیدی برای متحد کردن بشر پیدا کنید.

این بازی در تاریخ ۹ مهرماه برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان با نام Behemoth Edition منتشر خواهد شد.

هر سه بسته الحاقی پیشین این بازی همراه‌با یک بسته‌ی الحاقی چهارم به نام Corusted Horizons در نسخه Behemoth Edition وجود خواهد داشت. بازیکنان کنسول همچنین می‌توانند منتظر یک UI و تنظیمات مخصوص کنترلر برای کنسول‌ها به همراه‌با یک بسته‌ی الحاقی اسلحه جدید باشند. در ادامه شما می‌توانید تریلر جدیدی که از بازی Phoenix Point: Behemoth Edition منتشر شده است و جزئیات بیشتری از آن را نیز ارائه می‌دهد ببینید.Phoenix Point همان فرمول XCOM را با ویژگی‌های اضافی مانند دشمنانی که جهش می‌یابند و با استراتژی بازیکن سازگار می‌شوند، جناح‌های تحت کنترل هوش مصنوعی که با اهداف بازیکن رقابت می‌کنند و تاکتیک‌های کاملاً جدید جنگی گسترش می‌دهد. این بازی در سال ۲۰۴۷ روی زمین جریان دارد و شما در آن آخرین پایگاه باقی مانده را که در مقابل تهدید موجوداتی بیگانه مقابله می‌کند، فرماندهی می‌کنید.

هدف در میدان نبرد اهمیت بسیار بالایی دارد و باید با شناسایی نقاط قوت و ضعف دشمنان، بتوانید به موقع نیروهای خود را آزاد کنید. توده مرکزی دشمن را شناسایی کنید و با دانستن قابلیت های منحصربه فرد نیروهای خودی، به آن نفوذ کنید. بازی روایت بسیار پیچیده ای دارد و در کنار یک گیم پلی عالی می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد. اما قطعا یکی از بهترین ویژگی های بازی مربوط به حالت دیپلماسی است. در این حالت شما نبرد را کنار می گذارید و با استفاده از سیستم همکاری و بستن قراداد، بدون خونریزی موفق به کنترل دشمن خود می شوید. این کار نیاز به وجود شم رهبری و قدرت بالای سرزمین شما دارد. مخالفان شما خواسته های متفاوتی دارند و تصمیم اینکه چه رفتاری با آن ها داشته باشید، کاملا روی روند داستان تاثیرگذار خواهد بود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Phoenix Point: Behemoth Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,740,000 تومان
( 0 نظر )