Persona 5 SteelBook Launch Edition

برند:

دسته: , برچسب:

بازی‌های نقش‌آفرینی همیشه از سبک‌های محبوب و پرطرفدار دنیای گیم بوده‌اند و ژاپنی‌ها همیشه پیشرو در این سبک، سری بازی‌های Persona که از محبوبیت بسیار بالایی هم در ژاپن و هم در سرتاسر جهان برخوردار است، یکی از بی‌نقص‌ترین سری‌های نقش‌آفرینی دنیای گیم هست که نسخه پنجم آن به تازگی توسط استودیوی Atlus ساخته و منتشرشده و توانسته راهه گذشتگان خود را ادامه دهد و بر محبوبیت خود بیفزاید.

شما در بازی نقش پسری دبیرستانی را در درست دارید و باید به انجام کارهای معمولی مانند مدرسه رفتم، باشگاه رفتن، خرید کردن و به تمامی کارهایی که یک دانش آموز معمولی انجام می‌دهد بپردازید، ولی همه‌چیز به این سادگی و کسل‌کننده‌ای هم نیست! در طول بازی مشکلات زیادی برای شما پیش میاید که مهم‌ترین آن‌ها به وجود آمدن یک باند خلاف‌کار در سطح شهر است و شما باید با دوستان خود جلوی آن‌ها را بگیرید، Persona 5 دارای سیر داستانی و گیم پلی طولانی هست که باعث می‌شود گاهی اوقات از بازی خسته شوید اما بازی به‌قدری گستردگی و جذابیت دارد که این عیب بازی زیاد به چشم نخواهد آمد.

 

همان‌طور که گفته شد Persona 5 گیم پلی بسیار گسترده ای دارد و تمامی کارهایی که یک انسان معمولی در طول روز انجام می‌دهد در بازی پیاده‌سازی شده است، اما نکته جالب دقت در طراحی این رفتارهاست که بسیار دقیق و مطابق با زندگی واقعی طراحی شده‌اند به صورتی که گاهی اوقات تصور می‌کنید واقعاً دارید در بازی زندگی می‌کنید!

روند بازی Persona 5 در ژاپن جریان دارد برای همین طراحی محیط بازی مطابق با فرهنگ این کشور انجام شده است، Persona 5 گرافیک کارتونی و جذابی دارد که بسیار مناسب روند و سبک بازی است، در زمینه گرافیک فنی نیز، بازی بسیار بهینه‌شده و شاهد هیچ‌گونه باگ و افت فریمی در طول بازی نیستیم.

 

Region

( 2 نظر )