Overcooked Double Pack

برند:

تاریخ انتشار : 5 آذر 1398
توسعه دهنده: Ghost Town Games
ناشر: Team 17
ژانر: Party, Simulation
پلتفرم ها: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره،چند نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

 این باندل شامل دو بازی زیر میباشد:

Overcooked!

Overcooked 2!

Overcooked یک بازی پر هرج و مرج در سبک پخت و پز انواع غذاهای خوش مزه و لذیذ برای تعداد 1 تا 4 پلیر است. شما و سرآشپزهای همکار ، لازم است سفارشات مشتریان را پیش از آنکه آنان از دست شما عصبانی شوند به دستشان برسانید ! چاقوهای خود را تیز کنید و لباس هایی آراسته و سفید برای سرآشپزها به تن کنید ، در بازی Overcooked سرآشپزها موظف هستند در این ماجراجویی نحوه پخت و پز انواع غذاها را یاد بگیرندو در این زمینه به یک استاد ماهر تبدیل شوند.

5 Minutes of Overcooked Gameplay - E3 2016 - YouTube

دنیای Onion Kingdom ، مکانی برای رسیدن به استعدادهای آشپزی شماست ، آشپزخانه های مختلف مهارت های شما را در این حرفه به چالش وا می دارند و لازم است در هر مرحله ، آماده ی یک چالش جدید با محدودیت ها و تنش های بسیار در آن باشید. شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره آغاز و هربار با پیش بردن مراحل ، اقدام به باز کردن کاراکترهای سرآشپز جدید و یا مراحل ویژه کنید.

Overcooked Gameplay (PS4 HD) [1080p60FPS] - YouTube

مکانیک‌های کلی بازی ساده هستند. چیزی که به بازی پیچیدگی می‌بخشد طراحی مراحل است. مراحل اولیه ساده و سرراست هستند؛ یک آشپزخانه، میز خورد کردن مواد اولیه یک طرف، اجاق‌ها یک طرف، قسمت تحویل غذا سمت دیگر و ظرفشویی در قسمت خود. ولی کم‌کم خود طراحی مراحل مانعی بزرگ برای گرفتن بالاترین امتیاز در هر مرحله خواهند شد. برای مثال در یکی از جالب‌ترین مراحل، آشپزخانه به دو تکه تبدیل شده که هر تکه بر روی یک کامیون در حال حرکت در جاده قرار دارد و قسمت اجاق و میز آماده کردن مواد بر روی هر کامیون جدا است. هر چند ثانیه این دو کامیون از هم جدا می‌شوند و عملا آشپزخانه را تبدیل به دو تکه می‌کنند! یا مرحله‌ای برو روی یک کشتی که با تکان خوردن هراز گاهی، جای تمام میز‌های آشپزخانه را عوض می‌کند!


بازی Overcooked 2 یکی از بامزه‌ترین و چالش‌برانگیزترین گیم‌پلی‌های کوآپی را ارائه می‌دهد که می‌توانید این‌روزها تجربه کنید و در عین حال، به هیچ عنوان از تجربه‌ی تک‌نفره‌ی آن هم ناامید نمی‌شوید.

پیش‌بند خود را به تن کنید؛ چرا که وقت آن رسیده خودتان را به عنوان یک سرآشپز واقعی به مشتریان ثابت کنید! در داستان این بازی آمده که شما به عنوان یک قهرمان افسانه‌ای، جمعیت بسیاری از مردم را از گرسنگی نجات داده‌اید. اکنون فاجعه دیگری به وقوع پیوسته و تنها شما هستید که می‌توانید به آشپزخانه برگشته و مشکلات را حل کنید. برای حل چالش‌های این بازی، شما می‌توانید تهیه غذای خود را در محیط‌هایی مختلف انجام دهید که از جمله آن می‌توان به پخت و پز برای دوست‌داران سوشی و یا حتی موجودات فضایی در سیارات بیگانه اشاره کرد! در کنار این‌ها، شما می‌توانید هیجان این بازی را همراه با دوستان خود تجربه کرده و مجموعا به صورت 4 نفره با آن سرگرم شوید.

Overcooked! 2 for Nintendo Switch - Nintendo Game Details

در بازی Overcooked 2 شما مدیریت یک رستوران سیار را بر عهده‌دارید و در کنار دستیاران خود به اقصی نقاط جهان سفر خواهید کرد و غذاهای مختلفی را جلوی مشتری سر خواهید کرد. هر مرحله از بازی شامل خرد کردن، مخلوط پخت و البته تحویل غذا است. ممکن است فکر کنید که با مراحل بسیار آسانی روبه‌رو هستید اما باید گفت که در میانه بازی است که می‌فهمید چه اندازه فشار روی شماست. به‌طورکلی باید وظایف مختلف را میان دوستانتان پخش‌کنید و یکی را به ظرف شستن، یکی را به خرد کردن و دیگری را نیز به پختن و پرتاب غذا بگمارید. بازی آن‌قدر هیجان‌انگیز طراحی‌شده است که هرلحظه استرس این را خواهید داشت که اتفاق ناگواری رخ بدهد. ممکن است زیر اجاق را خاموش نکرده باشید و کل آشپزخانه آتش بگیرد یا اینکه غذای بی‌کیفیتی را به مشتری تحویل داده باشید.

Overcooked! 2 for Nintendo Switch - Nintendo Game Details

بازی از منظر بصری و صوتی نیز تجربه‌های واقعا لایق احترامی را پدید آورده است و همان‌قدر که در رنگ‌بندی و طراحی و گرافیک هنری و آفرینش هیجان و حفظ انرژی با موسیقی‌هایش عالی است، از منظر فنی هم تجربه‌ی قابل قبولی به نظر می‌رسد. چرا که نه لودینگ‌های بلندی دارد، نه با باگ به خصوصی آزارتان می‌دهد و نه هنگام درگیر شدن‌تان با عناصر مختلف موجود در محیط، حتی برای یک بار معطل‌تان می‌کند. سازندگان Overcooked 2، همه‌چیزِ آن را با علاقه و عشق به بازی‌شان و صد البته مخاطبان آن ساخته‌اند و نتیجه‌ی تلاش یک تیم برای به وجود آوردن بهترین نسخه‌ی ممکن از ایده‌ای که دارد، می‌شود چنین اثری که در اوج سادگی، کمتر کسی از تجربه‌اش احساس پشیمانی خواهد کرد.

Overcooked 2 Review – Another Tasty Bite That's Easier To Chew - Game Informer

بازی Overcooked 2 یکی از بامزه‌ترین و چالش‌برانگیزترین گیم‌پلی‌های کوآپی را ارائه می‌دهد که می‌توانید این‌روزها تجربه کنید و در عین حال، به هیچ عنوان از تجربه‌ی تک‌نفره‌ی آن هم ناامید نمی‌شوید.بازی Overcooked 2 یکی از بامزه‌ترین و چالش‌برانگیزترین گیم‌پلی‌های کوآپی را ارائه می‌دهد که می‌توانید این‌روزها تجربه کنید و در عین حال، به هیچ عنوان از تجربه‌ی تک‌نفره‌ی آن هم ناامید نمی‌شوید.Save

Region

,

( 0 نظر )