Overcooked 2

1,440,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1397
توسعه دهنده: Ghost Town Games
ناشر: Team 17
ژانر: Party, Simulation
پلتفرم ها: ,Nintendo Switch, PlayStation 4, Windows, macOS, Linux, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S Amazon Luna
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره،چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Overcooked 2 یکی از بامزه‌ترین و چالش‌برانگیزترین گیم‌پلی‌های کوآپی را ارائه می‌دهد که می‌توانید این‌روزها تجربه کنید و در عین حال، به هیچ عنوان از تجربه‌ی تک‌نفره‌ی آن هم ناامید نمی‌شوید.

پیش‌بند خود را به تن کنید؛ چرا که وقت آن رسیده خودتان را به عنوان یک سرآشپز واقعی به مشتریان ثابت کنید! در داستان این بازی آمده که شما به عنوان یک قهرمان افسانه‌ای، جمعیت بسیاری از مردم را از گرسنگی نجات داده‌اید. اکنون فاجعه دیگری به وقوع پیوسته و تنها شما هستید که می‌توانید به آشپزخانه برگشته و مشکلات را حل کنید. برای حل چالش‌های این بازی، شما می‌توانید تهیه غذای خود را در محیط‌هایی مختلف انجام دهید که از جمله آن می‌توان به پخت و پز برای دوست‌داران سوشی و یا حتی موجودات فضایی در سیارات بیگانه اشاره کرد! در کنار این‌ها، شما می‌توانید هیجان این بازی را همراه با دوستان خود تجربه کرده و مجموعا به صورت 4 نفره با آن سرگرم شوید.

Overcooked! 2 for Nintendo Switch - Nintendo Game Details

در بازی Overcooked 2 شما مدیریت یک رستوران سیار را بر عهده‌دارید و در کنار دستیاران خود به اقصی نقاط جهان سفر خواهید کرد و غذاهای مختلفی را جلوی مشتری سر خواهید کرد. هر مرحله از بازی شامل خرد کردن، مخلوط پخت و البته تحویل غذا است. ممکن است فکر کنید که با مراحل بسیار آسانی روبه‌رو هستید اما باید گفت که در میانه بازی است که می‌فهمید چه اندازه فشار روی شماست. به‌طورکلی باید وظایف مختلف را میان دوستانتان پخش‌کنید و یکی را به ظرف شستن، یکی را به خرد کردن و دیگری را نیز به پختن و پرتاب غذا بگمارید. بازی آن‌قدر هیجان‌انگیز طراحی‌شده است که هرلحظه استرس این را خواهید داشت که اتفاق ناگواری رخ بدهد. ممکن است زیر اجاق را خاموش نکرده باشید و کل آشپزخانه آتش بگیرد یا اینکه غذای بی‌کیفیتی را به مشتری تحویل داده باشید.

Overcooked! 2 for Nintendo Switch - Nintendo Game Details

بازی از منظر بصری و صوتی نیز تجربه‌های واقعا لایق احترامی را پدید آورده است و همان‌قدر که در رنگ‌بندی و طراحی و گرافیک هنری و آفرینش هیجان و حفظ انرژی با موسیقی‌هایش عالی است، از منظر فنی هم تجربه‌ی قابل قبولی به نظر می‌رسد. چرا که نه لودینگ‌های بلندی دارد، نه با باگ به خصوصی آزارتان می‌دهد و نه هنگام درگیر شدن‌تان با عناصر مختلف موجود در محیط، حتی برای یک بار معطل‌تان می‌کند. سازندگان Overcooked 2، همه‌چیزِ آن را با علاقه و عشق به بازی‌شان و صد البته مخاطبان آن ساخته‌اند و نتیجه‌ی تلاش یک تیم برای به وجود آوردن بهترین نسخه‌ی ممکن از ایده‌ای که دارد، می‌شود چنین اثری که در اوج سادگی، کمتر کسی از تجربه‌اش احساس پشیمانی خواهد کرد.

Overcooked 2 Review – Another Tasty Bite That's Easier To Chew - Game Informer

بازی Overcooked 2 یکی از بامزه‌ترین و چالش‌برانگیزترین گیم‌پلی‌های کوآپی را ارائه می‌دهد که می‌توانید این‌روزها تجربه کنید و در عین حال، به هیچ عنوان از تجربه‌ی تک‌نفره‌ی آن هم ناامید نمی‌شوید.بازی Overcooked 2 یکی از بامزه‌ترین و چالش‌برانگیزترین گیم‌پلی‌های کوآپی را ارائه می‌دهد که می‌توانید این‌روزها تجربه کنید و در عین حال، به هیچ عنوان از تجربه‌ی تک‌نفره‌ی آن هم ناامید نمی‌شوید.Save

Region

,

1,440,000 تومان
( 0 نظر )