Outriders

برند:

تاریخ انتشار : 3 فروردین 1400
توسعه دهنده: People Can Fly
ناشر: Square Enix
ژانر: Third-person shooter, role-playing
پلتفرم ها: Microsoft Windows PlayStation 4 PlayStation 5 Xbox One Xbox Series X/S Stadia
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره ، چند نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Outriders یک تیرانداز سوم شخص است که با عناصر بازی های نقش آفرینی ترکیب شده است. در ابتدای بازی ، بازیکنان شخصیت های سفارشی خود را ایجاد می کنند و از چهار کلاس یکی را انتخاب می کنند ، هر یک از آنها توانایی های منحصر به فردی دارند که بازیکنان می توانند از آنها استفاده کنند. این چهار کلاس شامل Trickster است که توانایی دستکاری زمان ، Pyromancer که می تواند آتش را دستکاری کند ، Devastator که می تواند به شکل لرزه ای حمله بکند و Technomancer است که از تورت ها و سایر وسایل استفاده می کند.

Outriders will be on Xbox Game Pass at launch | VentureBeat

این مهارت های خاص می توانند با مهارت های دیگر برای حداکثر اثر گذاری ترکیب شوند. این بازی دارای یک درخت مهارت است که به بازیکنان امکان می دهد مهارت های خود را باز و ارتقا دهند .بازیکنان می توانند از سلاح های مختلف مانند شاتگان ها و اسالت رایفل برای شکست دادن دشمنان استفاده کنند و سلاح های گرم را می توان سفارشی کرد. بازیکنان میتوانند در پشت دیوار ها و … پناه گرفته و در برابر حملات دشمن از خود محافظت کنند .

Pre-purchase OUTRIDERS on Steam

در بازی تنها در صورتی سلامتی شما بازیابی میشود که بتوانید دشمنی را بکشید یا به او صدمه بزنید. بازیکنان هم با هیولاها و هم با دشمنان انسانی می جنگند. با پیشرفت بازیکن ، سطح جهان بازی (دشواری گیم پلی) افزایش می یابد. اگر سطح جهان بازی بالا باشد ، به احتمال زیاد بازیکن می تواند از دشمنان شکست خورده غنیمت های بسیار بهتری بدست آورد .

Outriders' demo legendary farm tips: 4 best ways to get weapons and armor

Region

,

( 0 نظر )