Nioh

530,000 تومان

برند:

شمشیر خود را برای نبرد با یکی از سخت ترین و مهیج ترین  بازی های PS4 آماده کنید…

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بعد از نینجا گیدن و جدایی ایتاگاکی استدیو تیم نینجا مشغول ساخت پروژه های متعدد شد که اصلی ترین آنها Nioh بود به همین دلیل خیلی ها منتظر این اثر بودند.

که پس از عرضه با کسب نمرات درخشان (و البته ناموفق بودن Devil’s Third ) اثبات کرد مثل اینکه تمام موفقیت این استدیو وابسته به کارکنان این استدیو بوده است.


بازی Nioh از نظر سختی چیزی فراتر از نینجا گیدن و دارک سولز است و البته با در نظر داشتن اینکه تم و ریشه ی داستانی شبیه سری Onimusha است که در نهایت یک معجون بسیار ناب و استثنایی را بوجود آورده است.

شمشیر و مهارت و ذهنتان را برای مبارزه با دسته دشمنان و سامورایی ها حاضر کنید شما در قرن شانزدهم در نقش ویلیام یک سامورایی دورگه ی (انگلیسی/ژاپنی) قرار میگیرید که در تعقیب دشمنانش وارد ژاپن شده است که در این راه با مخوف ترین و مهیب ترین هیولا ها و دشمنان روبرو میشود.

در این راه باید یک تنه در مقابل سامورایی ها و هیولایی قرار بگیرید که هر کدام تاکیتک و شیوه ی خاصی را برای شکست دادن میطلبند زیرا دشمنان شما هر کدام نوعی طراحی شده اند که قدرت ضعف خاصی دارند که باید با هوشمندی و تامل آن را پیدا کنید و آنها را شکست دهید.

Save

Region

,

530,000 تومان
( 4 نظر )