NBA 2K Playgrounds 2

650,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

NBA Playgrounds یک بازی بسکتبال به شکل آرکیدی با حال و هوای بازی‌های مشابه این سبک در دهه ۹۰ میلادی است که توسط تیم Saber Interactive منتشر شده است. استقبال از این بازی از سوی مخاطبین آنقدر دلگرم‌کننده بود که NBA Playgrounds توانست به آمار فروش خوبی دست پیدا کند؛ اما بر‌خلاف نسخه اول که توسط کمپانی Mad Dog Games منتشر شد، کمپانی 2K Sports وظیفه انتشار بازی NBA Playgrounds 2 را بر عهده گرفت و آن را با نام NBA 2K Playgrounds 2 منتشر کرد.

بازی NBA Playgrounds 2  مانند نسخه قبلی آن روی تمام پلتفرم‌ها قابل اجرا است و علاوه بر اینکه ویژگی‌های نسخه قبل را دارد، ویژگی‌هایی جدید و بهبودهایی در آن ارائه شده است. یکی از جالب‌ترین مواردی که به این بازی افزوده شده، مسابقات قهرمانی است که اکنون به شکل یک سیستم رده‌بندی در سطح جهان ارائه شده و بازیکنان می‌توانند به صورت تک‌نفره یا Co-Op از این بخش لذت ببرند.

در مورد بخش چند نفره نسخه جدید، بازیکنان می‌توانند به صورت چهار نفره و آنلاین به بازی بپردازند. از دیگر بهبود‌های کوچکی که در بازی صورت گرفته می‌توان به قدرتمندسازی هوش مصنوعی، ارتقا مدل‌های سه‌بعدی شخصیت‌های بازی و حرکات‌ آن‌ها و اضافه شدن بیش از ۲۰۰ بازیکن معروف NBA به این بازی اشاره کرد.

Region

,

650,000 تومان
( 0 نظر )